Félidő: 1-0
2026. október 3. szombat 16:00
|
Loughshore Hotel Arena, Belfast
Hazai kezdőcsapat
Carrick Rangers FC
kapus
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Edző: Stephen Baxter (NIR)
Vendég kezdőcsapat
Crusaders
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Edző: Declan Caddell (NIR)
Idővonal
Carrick Rangers FC
Crusaders
Vége
Sárga lap
Sárga lap
Félidő
Sárga lap
Kezdőrúgás
Trend
Carrick Rangers FC
Crusaders
Statisztikai adatok
Carrick Rangers FC
Crusaders
47
Labdabirtoklási arány
53
78
Támadások
89
72
Veszélyes támadások
57
8
Kaput eltaláló lövések
2
6
Kaput elkerülő lövések
7
8
Szögletek
8
2
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
0
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
- 5' Adam Lecky
- 55' Jordan Forsythe
- 64' Danny Gibson
- 81' Daire O'connor
Forma
Carrick Rangers FC
Glentoran FC-Carrick Rangers FC 2-0 (2-0)
2026.09.26
2026.09.26
Carrick Rangers FC-Larne FC 2-5 (2-3)
2026.09.19
2026.09.19
Carrick Rangers FC-Ballymena United FC 1-1 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Carrick Rangers FC-Cliftonville 1-3 (1-2)
2026.09.12
2026.09.12
Linfield FC-Carrick Rangers FC 1-0 (0-0)
2026.09.05
2026.09.05
Bangor FC-Carrick Rangers FC 0-4 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Carrick Rangers FC-Coleraine 0-2 (0-0)
2026.08.22
2026.08.22
Limavady United-Carrick Rangers FC 1-2 (0-2)
2026.08.15
2026.08.15
Carrick Rangers FC-Portadown 1-0 (0-0)
2026.08.08
2026.08.08
Crusaders
Crusaders-Bangor FC 2-1 (1-0)
2026.09.26
2026.09.26
Linfield FC-Crusaders 1-0 (0-0)
2026.09.19
2026.09.19
Crusaders-Dungannon Swifts 3-0 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Crusaders-Limavady United 1-2 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
Coleraine-Crusaders 4-1 (3-0)
2026.09.05
2026.09.05
Glentoran FC-Crusaders 1-2 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Crusaders-Portadown 3-2 (2-0)
2026.08.22
2026.08.22
Crusaders-Ballymena United FC 2-1 (2-1)
2026.08.15
2026.08.15
Cliftonville-Crusaders 2-1 (1-0)
2026.08.07
2026.08.07
Egymás elleni eredmények
2026. szeptember 1.
Crusaders - Carrick Rangers FC
2-2 (1-0)
2026. március 28.
Carrick Rangers FC - Crusaders
6-1 (2-1)
2025. december 30.
Crusaders - Carrick Rangers FC
2-2 (1-2)
2025. november 8.
Carrick Rangers FC - Crusaders
1-2 (0-1)
2025. augusztus 9.
Crusaders - Carrick Rangers FC
3-4 (3-2)
2024. december 30.
Carrick Rangers FC - Crusaders
0-0 (0-0)
2024. november 16.
Carrick Rangers FC - Crusaders
3-0 (2-0)
2024. augusztus 31.
Crusaders - Carrick Rangers FC
2-1 (0-1)
2024. május 1.
Crusaders - Carrick Rangers FC
3-1 (2-1)
2023. december 30.
Crusaders - Carrick Rangers FC
2-0 (0-0)
2023. december 8.
Carrick Rangers FC - Crusaders
0-1 (0-1)
2023. augusztus 22.
Crusaders - Carrick Rangers FC
9-0 (5-0)
2023. március 25.
Crusaders - Carrick Rangers FC
3-0 (0-0)
2023. január 2.
Carrick Rangers FC - Crusaders
0-3 (0-2)
2022. október 1.
Carrick Rangers FC - Crusaders
4-3 (2-2)
2022. február 19.
Crusaders - Carrick Rangers FC
2-1 (0-0)
2022. január 1.
Crusaders - Carrick Rangers FC
0-0 (0-0)
2021. november 16.
Carrick Rangers FC - Crusaders
0-2 (0-0)
2021. augusztus 14.
Carrick Rangers FC - Crusaders
4-1 (2-0)
2021. április 6.
Carrick Rangers FC - Crusaders
1-1 (0-1)
2021. március 9.
Carrick Rangers FC - Crusaders
1-3 (1-1)
2021. február 13.
Crusaders - Carrick Rangers FC
1-3 (0-1)
2020. február 1.
Carrick Rangers FC - Crusaders
1-5 (1-3)
2019. november 15.
Carrick Rangers FC - Crusaders
1-3 (1-0)
2019. augusztus 10.
Crusaders - Carrick Rangers FC
3-0 (2-0)
2019. július 27.
Carrick Rangers FC - Crusaders
5-0 (2-0)
2018. február 6.
Carrick Rangers FC - Crusaders
0-3 (0-1)
2018. január 27.
Crusaders - Carrick Rangers FC
6-0 (3-0)
2017. november 28.
Crusaders - Carrick Rangers FC
1-0 (1-0)
2017. november 18.
Crusaders - Carrick Rangers FC
7-1 (5-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Carrick Rangers FC:
7 (23.3%)
Crusaders:
18 (60%)
Döntetlen:
5 (16.7%)
Gólok
Carrick Rangers FC:
42
Crusaders:
74
Gólkülönbség: -32
Hazai győzelem
Carrick Rangers FC:
5
Crusaders:
10
Vendéggyőzelem
Carrick Rangers FC:
2
Crusaders:
8
