Félidő: 0-0
2026. szeptember 26. szombat 16:00
|
Ballymena Showgrounds, Ballymena
Hazai kezdőcsapat
Ballymena United FC
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Edző: Oran Kearney (NIR)
Vendég kezdőcsapat
Portadown
kapus
védő
védő
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
Edző: David Jeffrey (NIR)
Idővonal
Ballymena United FC
Portadown
Vége
Félidő
Sárga lap
Kezdőrúgás
Trend
Ballymena United FC
Portadown
Statisztikai adatok
Ballymena United FC
Portadown
60
Labdabirtoklási arány
40
130
Támadások
107
54
Veszélyes támadások
33
3
Kaput eltaláló lövések
4
3
Kaput elkerülő lövések
3
2
Szögletek
3
1
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
0
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
- 63' Finley Thorndike
- 82' Igor Rutkowski
Hazai cserék
- 58' Michael Leetch ⇄ Sean Murray
Vendég cserék
- 67' Finn Flanagan ⇄ Jack Scott
- 77' Matty Carson ⇄ James Teelan
- 77' Gary Thompson ⇄ Eamon Fyfe
- 77' Sean O'mahoney ⇄ Ahu Adebame Obhakhan
- 84' Ben Kennedy ⇄ Conor Niall Falls
Vendég sárga lapok
- 26' Gary Thompson
Forma
Ballymena United FC
Ballymena United FC-Dungannon Swifts 1-1 (1-1)
2026.09.19
2026.09.19
Ballymena United FC-Carrick Rangers FC 1-1 (0-0)
2026.09.15
2026.09.15
Coleraine-Ballymena United FC 3-2 (2-0)
2026.09.11
2026.09.11
Ballymena United FC-Bangor FC 2-2 (0-2)
2026.09.05
2026.09.05
Ballymena United FC-Glentoran FC 0-2 (0-0)
2026.08.21
2026.08.21
Crusaders-Ballymena United FC 2-1 (2-1)
2026.08.15
2026.08.15
Linfield FC-Ballymena United FC 0-3 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
Portadown
Bangor FC-Portadown 3-1 (1-0)
2026.09.19
2026.09.19
Portadown-Linfield FC 1-1 (0-1)
2026.09.15
2026.09.15
Portadown-Larne FC 0-2 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
Cliftonville-Portadown 3-1 (2-0)
2026.09.05
2026.09.05
Portadown-Coleraine 0-3 (0-2)
2026.08.28
2026.08.28
Crusaders-Portadown 3-2 (2-0)
2026.08.22
2026.08.22
Portadown-Dungannon Swifts 0-1 (0-1)
2026.08.15
2026.08.15
Carrick Rangers FC-Portadown 1-0 (0-0)
2026.08.08
2026.08.08
Egymás elleni eredmények
2026. április 18.
Ballymena United FC - Portadown
1-2 (0-1)
2026. március 7.
Ballymena United FC - Portadown
1-1 (0-0)
2025. december 13.
Portadown - Ballymena United FC
1-0 (0-0)
2025. augusztus 19.
Portadown - Ballymena United FC
0-2 (0-0)
2025. április 26.
Portadown - Ballymena United FC
2-1 (2-1)
2025. február 22.
Ballymena United FC - Portadown
2-0 (1-0)
2024. november 1.
Ballymena United FC - Portadown
0-3 (0-0)
2024. szeptember 28.
Portadown - Ballymena United FC
0-1 (0-1)
2023. július 25.
Portadown - Ballymena United FC
2-1 (0-1)
2023. április 7.
Portadown - Ballymena United FC
1-0 (1-0)
2023. február 11.
Ballymena United FC - Portadown
0-0 (0-0)
2022. december 10.
Portadown - Ballymena United FC
1-0 (1-0)
2022. október 8.
Ballymena United FC - Portadown
2-0 (1-0)
2022. április 16.
Ballymena United FC - Portadown
2-1 (0-1)
2022. március 12.
Portadown - Ballymena United FC
1-0 (1-0)
2022. január 1.
Ballymena United FC - Portadown
4-0 (2-0)
2021. október 16.
Portadown - Ballymena United FC
0-1 (0-0)
2021. május 29.
Ballymena United FC - Portadown
4-2 (2-2)
2021. április 27.
Ballymena United FC - Portadown
4-1 (2-1)
2021. március 13.
Ballymena United FC - Portadown
2-1 (1-1)
2021. február 27.
Portadown - Ballymena United FC
1-2 (1-1)
2020. december 5.
Portadown - Ballymena United FC
0-0 (0-0)
2019. február 11.
Ballymena United FC - Portadown
4-1 (2-1)
2017. október 10.
Ballymena United FC - Portadown
2-0 (0-0)
2017. augusztus 5.
Portadown - Ballymena United FC
1-2 (0-0)
2017. március 11.
Ballymena United FC - Portadown
3-0 (0-0)
2016. december 3.
Ballymena United FC - Portadown
2-0 (0-0)
2016. szeptember 17.
Portadown - Ballymena United FC
0-2 (0-2)
2016. április 30.
Ballymena United FC - Portadown
0-2 (0-1)
2016. január 1.
Portadown - Ballymena United FC
3-4 (1-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
Ballymena United FC:
18 (60%)
Portadown:
9 (30%)
Döntetlen:
3 (10%)
Gólok
Ballymena United FC:
49
Portadown:
27
Gólkülönbség: 22
Hazai győzelem
Ballymena United FC:
11
Portadown:
6
Vendéggyőzelem
Ballymena United FC:
7
Portadown:
3
