Merkantil Bank Liga
(Magyarország)
29. forduló
Félidő: 1-0
2026. május 10. vasárnap 17:00
|
Promontor utcai Stadion, Budapest
Hazai kezdőcsapat
Budafoki MTE
Vendég kezdőcsapat
BVSC Zugló
Idővonal
Vége
Sárga lap
Gól
Sárga lap
Félidő
Sárga lap
Sárga lap
Gól
Kezdőrúgás
Trend
Budafoki MTE
BVSC Zugló
Statisztikai adatok
47
Labdabirtoklási arány
53
97
Támadások
113
45
Veszélyes támadások
45
5
Kaput eltaláló lövések
2
6
Kaput elkerülő lövések
5
5
Szögletek
2
3
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
0
Blokkolt lövések
0
Forma
Budafoki MTE
Vasas FC-Budafoki MTE 3-2 (2-0)
2026.05.04
2026.05.04
Budafoki MTE-Szeged Csanád 2-0 (0-0)
2026.04.26
2026.04.26
Soroksár-Budafoki MTE 2-1 (1-1)
2026.04.19
2026.04.19
Budafoki MTE-Mezőkövesd 0-2 (0-1)
2026.04.11
2026.04.11
Kozármisleny SE-Budafoki MTE 1-0 (0-0)
2026.04.05
2026.04.05
Budafoki MTE-Duna-Tisza 1-1 (1-0)
2026.03.22
2026.03.22
Karcagi SE-Budafoki MTE 3-2 (0-1)
2026.03.14
2026.03.14
Budafoki MTE-Békéscsaba 0-3 (0-1)
2026.03.08
2026.03.08
Kecskeméti TE-Budafoki MTE 2-1 (1-0)
2026.02.28
2026.02.28
Budafoki MTE-Csákvári TK 2-0 (1-0)
2026.02.22
2026.02.22
BVSC Zugló
BVSC Zugló-Videoton FC Fehérvár 1-0 (1-0)
2026.05.03
2026.05.03
Szentlőrinc SE-BVSC Zugló 2-0 (1-0)
2026.04.26
2026.04.26
Vasas FC-BVSC Zugló 0-2 (0-0)
2026.04.20
2026.04.20
BVSC Zugló-Szeged Csanád 1-1 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Soroksár-BVSC Zugló 2-1 (1-0)
2026.04.05
2026.04.05
BVSC Zugló-Mezőkövesd 0-1 (0-1)
2026.03.22
2026.03.22
Kozármisleny SE-BVSC Zugló 0-3 (0-2)
2026.03.14
2026.03.14
BVSC Zugló-Duna-Tisza 3-1 (1-0)
2026.03.08
2026.03.08
Karcagi SE-BVSC Zugló 1-3 (1-1)
2026.03.01
2026.03.01
BVSC Zugló-Békéscsaba 0-1 (0-0)
2026.02.22
2026.02.22
Egymás elleni eredmények
2025. április 27.
Budafoki MTE - BVSC Zugló
2-2 (1-2)
2024. október 27.
BVSC Zugló - Budafoki MTE
0-0 (0-0)
2024. július 5.
BVSC Zugló - Budafoki MTE
3-1 (0-0)
2024. február 18.
BVSC Zugló - Budafoki MTE
2-1 (2-0)
2023. augusztus 16.
Budafoki MTE - BVSC Zugló
2-0 (0-0)
2017. március 25.
Budafoki MTE - BVSC Zugló
1-1 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (7 meccs)
Győzelem
Budafoki MTE:
2 (28.6%)
BVSC Zugló:
2 (28.6%)
Döntetlen:
3 (42.9%)
Gólok
Budafoki MTE:
9
BVSC Zugló:
8
Gólkülönbség: 1
Hazai győzelem
Budafoki MTE:
1
BVSC Zugló:
2
Vendéggyőzelem
Budafoki MTE:
1
BVSC Zugló:
0
