2027. június 6. vasárnap 12:00
|
IAI Stadium Nihondaira, Shizuoka
Forma
Shimizu S-Pulse
Kyoto Sanga-Shimizu S-Pulse 2-0 (2-0)
2026.10.31
2026.10.31
Sanfrecce Hiroshima-Shimizu S-Pulse 4-0 (1-0)
2026.10.24
2026.10.24
Shimizu S-Pulse-Machida Zelvia 0-5 (0-1)
2026.10.21
2026.10.21
Shimizu S-Pulse-Gamba Osaka 2-2 (2-0)
2026.10.17
2026.10.17
Mito Hollyhock-Shimizu S-Pulse 1-2 (0-0)
2026.10.11
2026.10.11
Shimizu S-Pulse-JEF United Ichihara Chiba 2-1 (0-1)
2026.09.19
2026.09.19
Shimizu S-Pulse-Avispa Fukuoka 1-0 (0-0)
2026.09.12
2026.09.12
Kawasaki Frontale-Shimizu S-Pulse 3-1 (1-0)
2026.09.06
2026.09.06
Shimizu S-Pulse-FC Tokyo 1-1 (0-0)
2026.09.02
2026.09.02
Shimizu S-Pulse-Kashiwa Reysol 0-1 (0-0)
2026.08.29
2026.08.29
V-Varen Nagasaki
V-Varen Nagasaki-Tokyo Verdy 1-2 (0-1)
2026.11.01
2026.11.01
Urawa Red Diamonds-V-Varen Nagasaki 1-0 (0-0)
2026.10.25
2026.10.25
V-Varen Nagasaki-Sanfrecce Hiroshima 4-0 (2-0)
2026.10.21
2026.10.21
Kashima Antlers-V-Varen Nagasaki 2-0 (2-0)
2026.10.17
2026.10.17
V-Varen Nagasaki-JEF United Ichihara Chiba 1-1 (1-0)
2026.10.11
2026.10.11
V-Varen Nagasaki-Cerezo Osaka 1-1 (1-0)
2026.09.19
2026.09.19
V-Varen Nagasaki-Nagoya Grampus 2-0 (1-0)
2026.09.12
2026.09.12
Vissel Kobe-V-Varen Nagasaki 3-1 (2-0)
2026.09.06
2026.09.06
V-Varen Nagasaki-Gamba Osaka 2-2 (0-0)
2026.09.02
2026.09.02
V-Varen Nagasaki-FC Tokyo 0-3 (0-2)
2026.08.29
2026.08.29
Egymás elleni eredmények
2026. október 7.
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
1-1 (1-1)
2026. április 29.
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
1-2 (1-1)
2026. április 5.
V-Varen Nagasaki - Shimizu S-Pulse
0-3 (0-3)
2024. szeptember 7.
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
1-1 (0-1)
2024. március 10.
V-Varen Nagasaki - Shimizu S-Pulse
4-1 (2-0)
2023. július 1.
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
3-2 (2-0)
2023. március 4.
V-Varen Nagasaki - Shimizu S-Pulse
1-1 (1-0)
2018. december 1.
V-Varen Nagasaki - Shimizu S-Pulse
4-4 (2-1)
2018. április 11.
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
0-1 (0-1)
2016. augusztus 11.
Shimizu S-Pulse - V-Varen Nagasaki
2-0 (0-0)
2016. március 6.
V-Varen Nagasaki - Shimizu S-Pulse
0-3 (0-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (11 meccs)
Győzelem
Shimizu S-Pulse:
4 (36.4%)
V-Varen Nagasaki:
3 (27.3%)
Döntetlen:
4 (36.4%)
Gólok
Shimizu S-Pulse:
20
V-Varen Nagasaki:
16
Gólkülönbség: 4
Hazai győzelem
Shimizu S-Pulse:
2
V-Varen Nagasaki:
1
Vendéggyőzelem
Shimizu S-Pulse:
2
V-Varen Nagasaki:
2
