League Division 1
(India)
1. forduló
Félidő: 0-1
2026. április 29. szerda 15:00
Forma
Aizawl FC
Shillong Lajong FC-Aizawl FC 6-1 (2-0)
2026.04.18
2026.04.18
Dempo-Aizawl FC 3-0 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Aizawl FC-Sreenidi Deccan 1-1 (1-0)
2026.04.05
2026.04.05
Gokulam Kerala FC-Aizawl FC 4-2 (3-0)
2026.03.31
2026.03.31
Aizawl FC-Chanmari FC 3-2 (0-2)
2026.03.24
2026.03.24
Aizawl FC-Diamond Harbour FC 0-2 (0-0)
2026.03.20
2026.03.20
Aizawl FC-Real Kashmir 2-2 (1-1)
2026.03.13
2026.03.13
Aizawl FC-Rajasthan United FC 3-1 (1-1)
2026.03.06
2026.03.06
Aizawl FC-Namdhari FC 1-1 (0-1)
2026.02.27
2026.02.27
Namdhari FC
Namdhari FC-Chanmari FC 1-4 (0-1)
2026.04.17
2026.04.17
Namdhari FC-Shillong Lajong FC 0-2 (0-0)
2026.04.10
2026.04.10
Namdhari FC-Diamond Harbour FC 4-5 (1-2)
2026.04.06
2026.04.06
Namdhari FC-Dempo 1-1 (1-1)
2026.04.02
2026.04.02
Real Kashmir-Namdhari FC 0-1 (0-0)
2026.03.25
2026.03.25
Namdhari FC-Sreenidi Deccan 1-1 (0-1)
2026.03.19
2026.03.19
Rajasthan United FC-Namdhari FC 3-2 (1-0)
2026.03.13
2026.03.13
Namdhari FC-Gokulam Kerala FC 1-1 (1-0)
2026.03.07
2026.03.07
Namdhari FC-Aizawl FC 1-1 (0-1)
2026.02.27
2026.02.27
Egymás elleni eredmények
2025. április 5.
Aizawl FC - Namdhari FC
3-0 (2-0)
2024. december 8.
Namdhari FC - Aizawl FC
3-1 (2-0)
2024. április 1.
Namdhari FC - Aizawl FC
1-1 (0-1)
2023. november 21.
Aizawl FC - Namdhari FC
3-0 (1-0)
Egymás elleni statisztika (5 meccs)
Győzelem
Aizawl FC:
2 (40%)
Namdhari FC:
1 (20%)
Döntetlen:
2 (40%)
Gólok
Aizawl FC:
9
Namdhari FC:
5
Gólkülönbség: 4
Hazai győzelem
Aizawl FC:
2
Namdhari FC:
1
Vendéggyőzelem
Aizawl FC:
0
Namdhari FC:
0
