French Ligue 2
(Franciaország)
33. forduló
2026. május 2. szombat 20:00
Forma
Pau FC
Annecy-Pau FC 5-1 (3-0)
2026.04.24
2026.04.24
Pau FC-Guingamp 2-1 (0-1)
2026.04.17
2026.04.17
Amiens-Pau FC 0-1 (0-1)
2026.04.10
2026.04.10
Le Mans-Pau FC 4-0 (2-0)
2026.04.06
2026.04.06
Pau FC-Montpellier HSC 0-0 (0-0)
2026.03.20
2026.03.20
Clermont-Pau FC 0-1 (0-1)
2026.03.13
2026.03.13
Pau FC-Bastia 2-2 (2-1)
2026.03.06
2026.03.06
Pau FC-AS Saint-Étienne 0-3 (0-1)
2026.02.28
2026.02.28
Troyes-Pau FC 4-3 (2-2)
2026.02.21
2026.02.21
Pau FC-Boulogne 1-2 (0-0)
2026.02.13
2026.02.13
Nancy
Nancy-Stade DE Reims 1-1 (1-0)
2026.04.25
2026.04.25
Nancy-Annecy 1-5 (0-2)
2026.04.17
2026.04.17
Nancy-Clermont 2-2 (0-1)
2026.04.10
2026.04.10
Nancy-AS Saint-Étienne 1-1 (1-0)
2026.04.04
2026.04.04
Nancy-Boulogne 0-0 (0-0)
2026.03.20
2026.03.20
Nancy-Le Mans 2-4 (1-1)
2026.03.13
2026.03.13
Nancy-Montpellier HSC 0-3 (0-1)
2026.03.06
2026.03.06
Nancy-Stade Lavallois MFC 1-1 (1-0)
2026.02.27
2026.02.27
Nancy-Grenoble 0-0 (0-0)
2026.02.20
2026.02.20
Red Star FC 93-Nancy 2-1 (1-0)
2026.02.13
2026.02.13
Egymás elleni eredmények
2022. május 14.
Nancy - Pau FC
2-3 (2-3)
2021. július 24.
Pau FC - Nancy
2-1 (1-0)
2021. február 5.
Nancy - Pau FC
1-0 (1-0)
2020. október 3.
Pau FC - Nancy
1-1 (1-0)
Egymás elleni statisztika (5 meccs)
Győzelem
Pau FC:
2 (40%)
Nancy:
1 (20%)
Döntetlen:
2 (40%)
Gólok
Pau FC:
8
Nancy:
7
Gólkülönbség: 1
Hazai győzelem
Pau FC:
1
Nancy:
1
Vendéggyőzelem
Pau FC:
1
Nancy:
0
