2026. október 3. szombat 22:00
Forma
Forge FC
Supra Du Quebec-Forge FC 1-0 (1-0)
2026.08.29
2026.08.29
Forge FC-Pacific FC 2-0 (0-0)
2026.08.23
2026.08.23
Forge FC-Supra Du Quebec 3-2 (2-2)
2026.08.20
2026.08.20
Cavalry FC-Forge FC 2-1 (0-1)
2026.08.15
2026.08.15
Forge FC-Vancouver FC 0-1 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
Forge FC-HFX Wanderers FC 0-0 (0-0)
2026.08.03
2026.08.03
Inter Toronto FC-Forge FC 1-3 (1-1)
2026.07.26
2026.07.26
Supra Du Quebec-Forge FC 1-2 (0-1)
2026.07.05
2026.07.05
Forge FC-Vancouver FC 3-2 (0-2)
2026.07.01
2026.07.01
Forge FC-HFX Wanderers FC 1-0 (0-0)
2026.06.11
2026.06.11
HFX Wanderers FC
Pacific FC-HFX Wanderers FC 4-3 (1-1)
2026.08.31
2026.08.31
HFX Wanderers FC-Vancouver FC 1-0 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
Inter Toronto FC-HFX Wanderers FC 4-3 (3-1)
2026.08.16
2026.08.16
Atletico Ottawa-HFX Wanderers FC 2-1 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
HFX Wanderers FC-Forge FC 0-0 (0-0)
2026.08.03
2026.08.03
HFX Wanderers FC-Supra Du Quebec 2-3 (2-0)
2026.07.25
2026.07.25
HFX Wanderers FC-Cavalry FC 1-1 (0-0)
2026.07.18
2026.07.18
Pacific FC-HFX Wanderers FC 1-2 (0-1)
2026.07.06
2026.07.06
HFX Wanderers FC-Atletico Ottawa 1-3 (0-3)
2026.07.01
2026.07.01
HFX Wanderers FC-Pacific FC 5-2 (2-1)
2026.06.26
2026.06.26
Egymás elleni eredmények
2025. szeptember 6.
Forge FC - HFX Wanderers FC
1-0 (0-0)
2025. július 26.
HFX Wanderers FC - Forge FC
1-2 (1-1)
2025. június 8.
Forge FC - HFX Wanderers FC
2-1 (1-0)
2025. május 8.
Forge FC - HFX Wanderers FC
3-1 (2-1)
2025. május 3.
HFX Wanderers FC - Forge FC
0-0 (0-0)
2024. szeptember 14.
HFX Wanderers FC - Forge FC
3-0 (1-0)
2024. augusztus 15.
Forge FC - HFX Wanderers FC
2-0 (1-0)
2024. július 28.
Forge FC - HFX Wanderers FC
3-0 (2-0)
2024. június 15.
HFX Wanderers FC - Forge FC
2-2 (0-0)
2023. szeptember 30.
HFX Wanderers FC - Forge FC
2-1 (2-1)
2023. augusztus 20.
Forge FC - HFX Wanderers FC
1-1 (0-1)
2023. július 1.
HFX Wanderers FC - Forge FC
2-1 (1-0)
2023. április 22.
Forge FC - HFX Wanderers FC
1-1 (0-1)
2022. október 9.
Forge FC - HFX Wanderers FC
1-0 (1-0)
2022. augusztus 6.
Forge FC - HFX Wanderers FC
1-0 (1-0)
2022. június 19.
HFX Wanderers FC - Forge FC
0-3 (0-2)
2022. május 21.
HFX Wanderers FC - Forge FC
0-4 (0-1)
2021. október 30.
Forge FC - HFX Wanderers FC
4-1 (3-0)
2021. október 23.
HFX Wanderers FC - Forge FC
0-0 (0-0)
2021. október 7.
HFX Wanderers FC - Forge FC
0-1 (0-1)
2021. szeptember 3.
HFX Wanderers FC - Forge FC
2-0 (1-0)
2021. augusztus 22.
Forge FC - HFX Wanderers FC
1-1 (0-1)
2020. szeptember 19.
Forge FC - HFX Wanderers FC
2-0 (0-0)
2020. szeptember 9.
HFX Wanderers FC - Forge FC
1-1 (1-0)
2020. augusztus 20.
HFX Wanderers FC - Forge FC
1-1 (0-1)
2019. szeptember 18.
HFX Wanderers FC - Forge FC
1-1 (1-0)
2019. szeptember 15.
Forge FC - HFX Wanderers FC
2-2 (0-0)
2019. július 18.
Forge FC - HFX Wanderers FC
2-0 (2-0)
2019. május 4.
HFX Wanderers FC - Forge FC
2-1 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (29 meccs)
Győzelem
Forge FC:
14 (48.3%)
HFX Wanderers FC:
5 (17.2%)
Döntetlen:
10 (34.5%)
Gólok
Forge FC:
44
HFX Wanderers FC:
25
Gólkülönbség: 19
Hazai győzelem
Forge FC:
10
HFX Wanderers FC:
5
Vendéggyőzelem
Forge FC:
4
HFX Wanderers FC:
0
