2026. szeptember 24. csütörtök 04:00
Forma
Vancouver FC
Cavalry FC-Vancouver FC 1-0 (0-0)
2026.08.29
2026.08.29
HFX Wanderers FC-Vancouver FC 1-0 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
Atletico Ottawa-Vancouver FC 4-0 (1-0)
2026.08.20
2026.08.20
Vancouver FC-Pacific FC 1-1 (0-1)
2026.08.15
2026.08.15
Forge FC-Vancouver FC 0-1 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
Vancouver FC-Atletico Ottawa 3-1 (3-0)
2026.08.02
2026.08.02
Vancouver FC-Cavalry FC 1-0 (0-0)
2026.07.25
2026.07.25
Supra Du Quebec-Vancouver FC 1-5 (0-2)
2026.07.18
2026.07.18
Vancouver FC-Inter Toronto FC 4-0 (4-0)
2026.07.05
2026.07.05
Forge FC-Vancouver FC 3-2 (0-2)
2026.07.01
2026.07.01
Inter Toronto FC
Atletico Ottawa-Inter Toronto FC 2-1 (0-1)
2026.08.29
2026.08.29
Inter Toronto FC-Supra Du Quebec 1-1 (1-0)
2026.08.23
2026.08.23
Inter Toronto FC-HFX Wanderers FC 4-3 (3-1)
2026.08.16
2026.08.16
Inter Toronto FC-Pacific FC 1-1 (1-0)
2026.08.08
2026.08.08
Cavalry FC-Inter Toronto FC 5-0 (1-0)
2026.08.02
2026.08.02
Inter Toronto FC-Forge FC 1-3 (1-1)
2026.07.26
2026.07.26
Inter Toronto FC-Atletico Ottawa 1-1 (0-0)
2026.07.18
2026.07.18
Vancouver FC-Inter Toronto FC 4-0 (4-0)
2026.07.05
2026.07.05
Inter Toronto FC-Cavalry FC 1-5 (0-2)
2026.06.11
2026.06.11
Inter Toronto FC-Forge FC 1-4 (0-2)
2026.06.07
2026.06.07
Egymás elleni eredmények
2025. szeptember 22.
Vancouver FC - York United FC
2-1 (2-1)
2025. július 19.
York United FC - Vancouver FC
4-0 (1-0)
2025. május 25.
York United FC - Vancouver FC
1-0 (1-0)
2025. április 7.
Vancouver FC - York United FC
0-2 (0-0)
2024. szeptember 7.
Vancouver FC - York United FC
0-1 (0-1)
2024. július 21.
Vancouver FC - York United FC
1-1 (0-0)
2024. június 10.
York United FC - Vancouver FC
2-2 (2-1)
2024. április 27.
York United FC - Vancouver FC
3-0 (0-0)
2023. október 7.
Vancouver FC - York United FC
1-2 (1-2)
2023. augusztus 26.
York United FC - Vancouver FC
2-1 (0-1)
2023. július 2.
Vancouver FC - York United FC
1-2 (1-1)
2023. április 22.
York United FC - Vancouver FC
1-2 (1-2)
2023. április 20.
York United FC - Vancouver FC
1-0 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (14 meccs)
Győzelem
Vancouver FC:
2 (14.3%)
Inter Toronto FC:
10 (71.4%)
Döntetlen:
2 (14.3%)
Gólok
Vancouver FC:
10
Inter Toronto FC:
24
Gólkülönbség: -14
Hazai győzelem
Vancouver FC:
1
Inter Toronto FC:
6
Vendéggyőzelem
Vancouver FC:
1
Inter Toronto FC:
4
