Félidő: 1-0
2026. augusztus 22. szombat 20:10
Forma
HFX Wanderers FC
Inter Toronto FC-HFX Wanderers FC 4-3 (3-1)
2026.08.16
2026.08.16
Atletico Ottawa-HFX Wanderers FC 2-1 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
HFX Wanderers FC-Forge FC 0-0 (0-0)
2026.08.03
2026.08.03
HFX Wanderers FC-Supra Du Quebec 2-3 (2-0)
2026.07.25
2026.07.25
HFX Wanderers FC-Cavalry FC 1-1 (0-0)
2026.07.18
2026.07.18
Pacific FC-HFX Wanderers FC 1-2 (0-1)
2026.07.06
2026.07.06
HFX Wanderers FC-Atletico Ottawa 1-3 (0-3)
2026.07.01
2026.07.01
HFX Wanderers FC-Pacific FC 5-2 (2-1)
2026.06.26
2026.06.26
Forge FC-HFX Wanderers FC 1-0 (0-0)
2026.06.11
2026.06.11
Cavalry FC-HFX Wanderers FC 2-0 (0-0)
2026.06.07
2026.06.07
Vancouver FC
Atletico Ottawa-Vancouver FC 4-0 (1-0)
2026.08.20
2026.08.20
Vancouver FC-Pacific FC 1-1 (0-1)
2026.08.15
2026.08.15
Forge FC-Vancouver FC 0-1 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
Vancouver FC-Atletico Ottawa 3-1 (3-0)
2026.08.02
2026.08.02
Vancouver FC-Cavalry FC 1-0 (0-0)
2026.07.25
2026.07.25
Supra Du Quebec-Vancouver FC 1-5 (0-2)
2026.07.18
2026.07.18
Vancouver FC-Inter Toronto FC 4-0 (4-0)
2026.07.05
2026.07.05
Forge FC-Vancouver FC 3-2 (0-2)
2026.07.01
2026.07.01
Vancouver FC-Pacific FC 2-1 (0-1)
2026.06.15
2026.06.15
Vancouver FC-Atletico Ottawa 2-1 (2-0)
2026.06.06
2026.06.06
Egymás elleni eredmények
2025. szeptember 29.
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
3-1 (2-0)
2025. augusztus 4.
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
1-2 (0-1)
2025. június 21.
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
1-0 (0-0)
2025. május 18.
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
0-2 (0-0)
2024. október 5.
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
1-1 (0-0)
2024. augusztus 5.
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
3-2 (1-1)
2024. június 24.
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
0-4 (0-2)
2024. április 19.
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
2-0 (1-0)
2023. szeptember 23.
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
2-1 (0-1)
2023. augusztus 12.
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
3-0 (1-0)
2023. július 8.
Vancouver FC - HFX Wanderers FC
2-1 (1-1)
2023. április 29.
HFX Wanderers FC - Vancouver FC
1-1 (1-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (13 meccs)
Győzelem
HFX Wanderers FC:
6 (46.2%)
Vancouver FC:
5 (38.5%)
Döntetlen:
2 (15.4%)
Gólok
HFX Wanderers FC:
20
Vancouver FC:
15
Gólkülönbség: 5
Hazai győzelem
HFX Wanderers FC:
3
Vancouver FC:
4
Vendéggyőzelem
HFX Wanderers FC:
3
Vancouver FC:
1
