Austrian 2.Liga
(Ausztria)
23. forduló
Félidő: 0-2
2026. április 3. péntek 18:00
Forma
First Vienna FC 1894
SK Austria Klagenfurt-First Vienna FC 1894 0-2 (0-2)
2026.03.20
2026.03.20
First Vienna FC 1894-Young Violets Austria Wien 0-2 (0-1)
2026.03.15
2026.03.15
SC Austria Lustenau-First Vienna FC 1894 0-3 (0-2)
2026.03.06
2026.03.06
FC Liefering-First Vienna FC 1894 1-0 (0-0)
2026.02.27
2026.02.27
First Vienna FC 1894-SKN St.Polten 2-1 (1-0)
2026.02.20
2026.02.20
First Vienna FC 1894-SV Austria Salzburg 0-0 (0-0)
2025.12.13
2025.12.13
Schwarz-Weiss Bregenz-First Vienna FC 1894 3-0 (1-0)
2025.11.30
2025.11.30
First Vienna FC 1894-SK Rapid II 2-0 (1-0)
2025.11.21
2025.11.21
First Vienna FC 1894-FC HOGO Hertha Wels 0-0 (0-0)
2025.11.07
2025.11.07
First Vienna FC 1894-SKU Ertl Glas Amstetten 2-3 (0-1)
2025.11.01
2025.11.01
Kapfenberg SV 1919
Kapfenberg SV 1919-SKU Ertl Glas Amstetten 0-0 (0-0)
2026.03.22
2026.03.22
FC HOGO Hertha Wels-Kapfenberg SV 1919 3-1 (3-0)
2026.03.13
2026.03.13
Kapfenberg SV 1919-SK Sturm Graz II 2-1 (1-1)
2026.03.01
2026.03.01
SC Austria Lustenau-Kapfenberg SV 1919 2-1 (0-0)
2026.02.20
2026.02.20
Kapfenberg SV 1919-FAC WIEN 0-0 (0-0)
2025.12.12
2025.12.12
Admira Wacker-Kapfenberg SV 1919 6-1 (3-0)
2025.12.05
2025.12.05
Kapfenberg SV 1919-Young Violets Austria Wien 1-2 (0-1)
2025.11.28
2025.11.28
SKN St.Polten-Kapfenberg SV 1919 2-1 (1-0)
2025.11.23
2025.11.23
FC Liefering-Kapfenberg SV 1919 5-2 (5-0)
2025.11.07
2025.11.07
Kapfenberg SV 1919-SV Austria Salzburg 4-1 (2-0)
2025.10.31
2025.10.31
Egymás elleni eredmények
2025. május 4.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
0-2 (0-1)
2024. november 3.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
1-2 (1-1)
2024. május 17.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
4-2 (0-2)
2023. november 4.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
0-0 (0-0)
2023. április 21.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
3-0 (0-0)
2022. szeptember 30.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
1-0 (0-0)
2021. július 18.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
3-5 (0-2)
2014. május 2.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
3-2 (0-1)
2014. március 21.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
3-1 (1-0)
2013. november 2.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
3-0 (1-0)
2013. augusztus 23.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
1-2 (0-0)
2013. május 10.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
2-1 (1-1)
2013. március 15.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
3-0 (1-0)
2012. november 2.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
3-1 (1-1)
2012. augusztus 17.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
3-3 (1-0)
2012. február 14.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
4-1 (1-1)
2011. április 19.
First Vienna FC 1894 - Kapfenberg SV 1919
0-2 (0-0)
2007. február 8.
Kapfenberg SV 1919 - First Vienna FC 1894
2-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (19 meccs)
Győzelem
First Vienna FC 1894:
7 (36.8%)
Kapfenberg SV 1919:
10 (52.6%)
Döntetlen:
2 (10.5%)
Gólok
First Vienna FC 1894:
27
Kapfenberg SV 1919:
39
Gólkülönbség: -12
Hazai győzelem
First Vienna FC 1894:
5
Kapfenberg SV 1919:
6
Vendéggyőzelem
First Vienna FC 1894:
2
Kapfenberg SV 1919:
4
