Primera Divisio
(Andorra)
25. forduló
Félidő: 2-3
2026. április 25. szombat 19:30
Forma
Ranger's FC
CE Carroi-Ranger's FC 1-2 (1-0)
2026.04.19
2026.04.19
Ranger's FC-Atletic Club D Escaldes 3-1 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
FC Ordino-Ranger's FC 1-2 (0-0)
2026.03.07
2026.03.07
Ranger's FC-UE Santa Coloma 1-2 (1-0)
2026.03.01
2026.03.01
Ranger's FC-CF Esperanca dAndorra 1-1 (0-1)
2026.02.22
2026.02.22
Atletic Club D Escaldes-Ranger's FC 0-2 (0-2)
2026.02.14
2026.02.14
CE Carroi-Ranger's FC 0-3 (0-2)
2026.02.08
2026.02.08
Ranger's FC-Penya Encarnada 4-0 (0-0)
2026.01.24
2026.01.24
Ranger's FC-FC Ordino 4-0 (2-0)
2026.01.18
2026.01.18
FC Santa Coloma-Ranger's FC 2-0 (1-0)
2025.12.21
2025.12.21
Inter Club Escaldes
Inter Club Escaldes-FC Ordino 4-0 (2-0)
2026.04.19
2026.04.19
Inter Club Escaldes-UE Santa Coloma 1-1 (1-1)
2026.04.12
2026.04.12
Inter Club Escaldes-CF Esperanca dAndorra 0-2 (0-0)
2026.03.22
2026.03.22
FC Santa Coloma-Inter Club Escaldes 3-2 (0-1)
2026.03.08
2026.03.08
Inter Club Escaldes-Penya Encarnada 2-1 (0-0)
2026.03.01
2026.03.01
Penya Encarnada-Inter Club Escaldes 0-1 (0-1)
2026.02.14
2026.02.14
FC Ordino-Inter Club Escaldes 0-2 (0-0)
2026.02.08
2026.02.08
Inter Club Escaldes-FC Santa Coloma 1-1 (0-0)
2026.02.01
2026.02.01
Atletic Club D Escaldes-Inter Club Escaldes 0-1 (0-0)
2026.01.25
2026.01.25
Inter Club Escaldes-UE Santa Coloma 2-1 (2-0)
2026.01.17
2026.01.17
Egymás elleni eredmények
2025. május 11.
Ranger's FC - Inter Club Escaldes
2-3 (0-2)
2024. december 1.
Inter Club Escaldes - Ranger's FC
0-0 (0-0)
2024. október 27.
Ranger's FC - Inter Club Escaldes
2-2 (1-0)
Egymás elleni statisztika (5 meccs)
Győzelem
Ranger's FC:
0 (0%)
Inter Club Escaldes:
2 (40%)
Döntetlen:
3 (60%)
Gólok
Ranger's FC:
5
Inter Club Escaldes:
7
Gólkülönbség: -2
Hazai győzelem
Ranger's FC:
0
Inter Club Escaldes:
0
Vendéggyőzelem
Ranger's FC:
0
Inter Club Escaldes:
2
