Tíz év után újragondolt, nappaliba szánt miniszámítógépével, a Steam Machine-nal tér vissza a hardverpiacra a Valve,
Az elmúlt napokban számos vendéglő tulajdonosa jelentette be, hogy átmenetileg, vagy végleg bezár. A Magyar Vendéglátók Ipartestületi elnöke az RTL Híradónak arról beszélt, azt még nem tudni, hogy országszerte hány étterem zárt be, de nem optimista.
Bajba kerültek győri éttermek. Az elmúlt napokban több vendéglő tulajdonosa is bejelentette, hogy átmenetileg vagy végleg bezár. Azt mondják, a magas energiaárak és az élelmiszerek drágulása miatt döntöttek így.
Egri Richárd, a győri Erzsébet Liget étterem tulajdonosa szerint a magas rezsiárak mellett hatalmas problémát jelent az is, hogy az alapanyagok drágulásával arányosan nem lehet emelni az ételeik árát, mert nem lenne rá fizetőképes vendégkör.
Azt kell mondanunk, hogy most nagyon sok ismeretlenes egyenlettel állunk szemben. Nem tudjuk azt, hogy meddig tart a háború, nem tudjuk azt, hogy az energia meddig hullámzik még, nem tudjuk azt, hogy a forintnak a jelenlegi állapota mennyire viseli meg a gazdaságot
- festett pesszimista képet az országos helyzetről Kovács László, a Magyar Vendéglátók Ipartestületének elnöke
-
Új városnegyed születik Angyalföldön: a befektetők már rá is ugrottak
Rózsahegyi Zsanettet, a Láng Negyed projektvezetőjét a barnamezős beruházásról kérdeztük.
-
Videó: ez történik a Rossmann 20 milliárdos központjában, mielőtt feltöltik a polcokat
Így dolgoznak a félautomata rendszerek a háttérben.
-
Több, mint 70 kuponnal érkezik a SPAR új kuponakciója (x)
Akár a nyaralásra készülsz, akár a nyári szünetet szeretnéd egyszerűbben és kedvezőbben megoldani, most érdemes figyelni a SPAR új kuponakciójára.







