Az Ötöslottó 13. heti nyerőszámai

Pénzcentrum
2012. március 31. 18:57

Kihúzták az Ötöslottó 13. heti nyerőszámait. Mivel ezen a játékhéten sem volt telitalálat, így egy hét múlva már 2 milliárd 382 millió forint várja, hogy valaki mind az 5 számra ráhibázzon.

Az Ötöslottó nyerőszámai emelkedő számsorrendben a következők:
15; 17; 68; 71; 89

Nyeremények:

Ezen a héten nem volt telitalálat.
A 4 találatos szelvényekre egyenként 2 396 700;
a 3 találatosokra egyenként 23 765;
míg a 2 találatosokra egyenként 1 500 forintotfizetnek.

Jokerszám: 151877
A Jokeren ezúttal volt telitalálat; a két szerencsés nyertes egyenként 17 139 880 forintot vihet haza.  A következő héten 12 millió forint lesz a főnyeremény.

Bárkinek járhat ingyen 8-11 millió forint, ha nyugdíjba megy: egyszerű igényelni!

A magyarok körében évről-évre nagyobb népszerűségnek örvendenek a nyugdíjmegtakarítási lehetőségek, ezen belül is különösen a nyugdíjbiztosítás. Mivel évtizedekre előre tekintve az állami nyugdíj értékére, de még biztosítottságra sincsen garancia, úgy tűnik ez időskori megélhetésük biztosításának egy tudatos módja. De mennyi pénzhez is juthatunk egy nyugdíjbiztosítással 65 éves korunkban és hogyan védhetjük ki egy ilyen megtakarítással pénzünk elértéktelenedését? Minderre választ kaphatsz ebben a cikkben, illetve a Pénzcentrum nyugdíj megtakarítás kalkulátorában is. (x)

 

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 17. kedd
Donát
8. hét
Február 17.
Húshagyókedd
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. február 17. 19:32
Jön a RETAIL DAY 2026!
A magyar kiskereskedelmi-szektor kilátásai: Túlélés után jöhet a teljes irányváltás?
Most nem