Közel 100 órányi megfeszített munkával minden régióban helyreállították az áramszolgáltatást az MVM szakemberei.

Újra ránk rúgja az ajtót a tavaszi nyár, a hétvégén akár már 30 fokot is mérhetünk. Eső nem lesz, a szél azonban néhol továbbra is élénk maradhat - derült ki a HungaroMet előrejelzéséből.
Szerdán a nap első felében fátyolfelhős, napos időre számíthatunk csapadék nélkül, majd délután délnyugat felől beborul az ég, és késő este néhol kisebb eső már előfordulhat. A nyugati, délnyugati szelet többfelé kísérik erős, helyenként viharos lökések. A hőmérséklet délután 16 és 21, késő este 11, 16 fok között várható.
Éjjel aztán erősen, csütörtökön napközben viszont már változóan felhős időre számíthatunk, általában többórás, északkeleten kevesebb napsütéssel. Elszórtan előfordulhat eső, zápor, nagyobb eséllyel északon, északkeleten. A nyugati szelet sokfelé élénk, helyenként erős lökések kísérik. Hajnalban 6, 12, délután 18, 23 fok várható, délen mérhetik a magasabb értékeket.
A hét második felétől aztán újra beköszönt a nyárias időjárás.
Pénteken változóan felhős időre van kilátás általában többórás napsütéssel. Helyenként előfordulhat eső, zápor, nagyobb eséllyel északkeleten. Élénk, helyenként erős lökések kísérik a nyugati, északnyugati szelet. A minimum 7 és 12, a maximum-hőmérséklet 20 és 25 fok között várható, délen lesz a melegebb idő.
JÓL JÖNNE 3,3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 300 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 70 324 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,61%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank 71 484 forintos törlesztőt (THM 11,39%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
Szombaton nagyrészt gyengén felhős, napos időre lehet számítani, csapadék nélkül. Több helyütt megélénkül a déli, délnyugati szél. Hajnalban általában 8, 13 fok várható, de északkeleten hűvösebb is lehet. Délutánra 22 és 27 fok közé emelkedik a hőmérséklet.
A hét utolsó napja gyengén felhős, napos, száraz időben lesz részünk. A déli, délkeleti szél többfelé megélénkül, néhol időnként megerősödhet. A minimum-hőmérséklet 8 és 14, a maximum 24 és 29 fok között valószínű.

"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Milliárdos biznisz a háttérben: a göngyölegtisztítás lehet a magyar beszállítók aduja
Pirint Tamást, a Logicon Invest ügyvezetőjét kérdeztük.
-
Újabb okosórás fizetést vezet be a Gránit Bank (x)
A Garmin és a Xiaomi okosórákon is érintésmentesen fizethetnek a napokban élesített fejlesztés révén a Gránit Bank ügyfelei. A bank az innovációval tovább bővítette a gyors és kényelmes fizetési megoldásainak körét.


