A kormány módosította a Budapest–Kelebia határátkelő közti vasútvonal fejlesztésével kapcsolatos rendeletet, így lehetővé vált, hogy újabb területeket sajátítsanak ki.
Soha nem látott figyelem kíséri az idei MasterCard Balaton Sound fesztivált: két hónappal a rendezvény előtt már csak ezer bérlet áll a közönség rendelkezésére.
Megugrott az érdeklődés az idei MasterCard Balaton Sound fesztivál iránt. A július közepén Zamárdiban megrendezendő fesztiválra már csak ezer bérlet maradt - tájékoztattak hétfőn a szervezők.
A fesztivál szervezői felhívják mindenki figyelmét, hogy csak a hivatalos árusító helyeken vásároljanak jegyeket, ugyanis a feketepiacon gyakran megjelenő hamis jegyekkel idén sem lehet bejutni a fesztiválra. A bérlet ára június 2-ig 36 ezer forint.
A fellépők között elsősorban az elektronikus zene sztárjait találhatjuk: ott lesz a Balaton déli partján a Prodigy, a Justice, Jamie Jones, Henrik Schwarz és a Wu-Tang Clan is.
A zárkózott kamaszok ventilációjában segíthet egy, a mentális jóllétet támogató új hazai mobilapp, a Healmindset, amelyben a felhasználók chaten, anonim módon kaphatna támogatást.
Bár a 20 ezer magyar méhész 1,2 millió méhcsaládja évente 25 ezer tonna mézet termel, Magyarországon az egy főre jutó mézfogyasztás mindössze 1 kg/év.
Újabb gasztronómiai témájú sikersztori a Brancsnál: közösségi előfinanszírozásból nyithatja meg főzelékbárját az ötletgazda Szatmári Ferenc, azaz Főzelékes Feri.
Október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar, azaz az ADHD rendellenesség tudatosításának hónapja, amiben Magyarországon az iskoláskorú gyerekek 8-10 százaléka érintett.
-
A Black Friday után itt a Green Friday: mutatjuk, milyen akciók várnak
A túlfogyasztásra hívja fel a figyelmet a Mastercard kampánya.
-
Karácsonyi készülődés a PENNY-vel (x)
Szívhez szóló videóval is köszönti a vásárlókat az üzletlánc
- Ingyenessé tenné a közlekedést minden 14 év alatti és a fogyatékkal élők számára is a kormány - a nap hírei
- Petr Pavel: nem számít, ha „irritáló tényező” lett Ukrajna támogatása
- Stockholmban mutatta be tudományos eredményeit Karikó Katalin
- Az ENSZ szerint hamarosan újabb átkelő nyílhat a Gázai övezet felé
- Január elsejétől 81 kórház üzemeltetését veszi át a KEF – minőségjavulást remélnek
- Meggyújtották az első hanukagyertyát a Nyugati téren
Agrárszektor Konferencia 2023
Sustainable World 2023
Mi lesz veled magyar élelmiszer?


