Megjelentek a lettek Ferihegyen

Pénzcentrum
2011. január 20. 14:32

Két év szünet után ismét lesz közvetlen légi összeköttetés Budapest és a Baltikum között, miután megállapodás született a Budapest Airport és az airBaltic között az új járat beindításáról. Május 16.-tól az airBaltic heti négy alkalommal repül Riga és Budapest között - jelentette be a Budapest Airport.

Az airBaltic egyelőre heti négy alkalommal, hétfőn, szerdán, pénteken és vasárnap repül Budapestre a légitársaság 70 személyes Bombardier Dash-8 Q 400-as típusú repülőgépével.

A flyLal litván légitársaság 2009. januári csődje miatt piaci űr keletkezett Budapesten, ami a baltikumi célállomásokat illeti. Az airBaltic légitársaság igazgatósága tegnap hagyta jóvá a budapesti járat beindításáról szóló döntést. Az airBaltic rigai központjából összeköttetést kínál az egész Baltikum és Skandinávia összes fontosabb utazási célpontja mellett Oroszország, Ukrajna, Belarusz, Örményország, Grúzia, Azerbajdzsán és a közép-ázsiai térség fővárosai között.

 

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. május 15. péntek
Zsófia, Szonja
20. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
AI in Energy 2026
Átlátható adat és energia
AgroFood 2026
Élelmiszeripari konferencia május 19-én
Portfolio Investment Day 2026
Éve Signature előfizetéssel INGYENES részvétel!
Hitelezés 2026
Lakossági hitelek: fenntartható növekedés vagy túlhevülés?
Women's Money & Mindset Day 2026
Hogyan gondolkodnak a nők pénzről, kockázatról és jövőről?
EZT OLVASTAD MÁR?
Segíts formálni a Pénzcentrum jövőjét!
Mondd el, mit gondolsz: töltsd ki a kérdőívet!
Kihagyom