2027. január 30. szombat 18:00
|
Stadion Z’dežele, Celje
Forma
NK Publikum Celje
NK Publikum Celje-NK Nafta 1903 4-0 (3-0)
2026.11.01
2026.11.01
NK Publikum Celje-Olimpija Ljubljana 1-1 (1-1)
2026.10.28
2026.10.28
NK Publikum Celje-Maribor 0-0 (0-0)
2026.10.18
2026.10.18
NK Publikum Celje-NK Aluminij 1-0 (1-0)
2026.10.10
2026.10.10
NK Publikum Celje-NS Mura 0-0 (0-0)
2026.09.20
2026.09.20
ASK Bravo Publikum-NK Publikum Celje 2-1 (0-1)
2026.09.12
2026.09.12
NK Publikum Celje-FC Koper 0-1 (0-1)
2026.09.06
2026.09.06
NK Aluminij-NK Publikum Celje 0-2 (0-0)
2026.09.02
2026.09.02
NK Brinje Grosuplje-NK Publikum Celje 4-1 (1-1)
2026.08.30
2026.08.30
NK Nafta 1903-NK Publikum Celje 1-3 (1-2)
2026.08.15
2026.08.15
NS Mura
NS Mura-NK Brinje Grosuplje 0-0 (0-0)
2026.11.01
2026.11.01
NS Mura-NK Radomlje 1-1 (0-1)
2026.10.27
2026.10.27
NS Mura-NK Nafta 1903 0-0 (0-0)
2026.10.17
2026.10.17
NS Mura-Olimpija Ljubljana 3-3 (1-0)
2026.10.10
2026.10.10
NS Mura-NK Publikum Celje 0-0 (0-0)
2026.09.20
2026.09.20
NS Mura-NK Aluminij 1-6 (0-3)
2026.09.13
2026.09.13
NS Mura-Maribor 1-1 (1-1)
2026.09.06
2026.09.06
ASK Bravo Publikum-NS Mura 2-0 (1-0)
2026.08.29
2026.08.29
NS Mura-FC Koper 0-1 (0-0)
2026.08.22
2026.08.22
NK Brinje Grosuplje-NS Mura 1-2 (0-1)
2026.08.16
2026.08.16
Egymás elleni eredmények
2026. április 19.
NS Mura - NK Publikum Celje
0-2 (0-2)
2026. február 14.
NK Publikum Celje - NS Mura
5-1 (2-1)
2025. október 26.
NS Mura - NK Publikum Celje
2-1 (1-1)
2025. augusztus 10.
NK Publikum Celje - NS Mura
3-0 (1-0)
2025. április 13.
NK Publikum Celje - NS Mura
2-1 (0-1)
2025. február 16.
NS Mura - NK Publikum Celje
0-0 (0-0)
2024. október 19.
NK Publikum Celje - NS Mura
4-3 (0-1)
2024. augusztus 3.
NS Mura - NK Publikum Celje
1-0 (1-0)
2024. április 6.
NS Mura - NK Publikum Celje
1-3 (1-2)
2024. február 11.
NK Publikum Celje - NS Mura
4-1 (2-1)
2023. szeptember 30.
NS Mura - NK Publikum Celje
0-2 (0-0)
2023. július 30.
NK Publikum Celje - NS Mura
5-0 (2-0)
2023. április 10.
NS Mura - NK Publikum Celje
0-2 (0-1)
2023. február 11.
NK Publikum Celje - NS Mura
2-1 (1-0)
2022. november 9.
NK Publikum Celje - NS Mura
2-1 (1-0)
2022. október 9.
NS Mura - NK Publikum Celje
3-1 (0-1)
2022. július 31.
NK Publikum Celje - NS Mura
3-3 (0-2)
2022. április 29.
NK Publikum Celje - NS Mura
1-3 (1-0)
2022. március 2.
NS Mura - NK Publikum Celje
3-2 (2-2)
2021. október 31.
NK Publikum Celje - NS Mura
1-0 (1-0)
2021. augusztus 22.
NS Mura - NK Publikum Celje
1-0 (0-0)
2021. április 16.
NS Mura - NK Publikum Celje
0-0 (0-0)
2021. február 5.
NK Publikum Celje - NS Mura
1-3 (1-1)
2020. december 20.
NK Publikum Celje - NS Mura
1-3 (0-1)
2020. november 2.
NS Mura - NK Publikum Celje
0-0 (0-0)
2020. augusztus 22.
NK Publikum Celje - NS Mura
0-2 (0-1)
2020. június 16.
NS Mura - NK Publikum Celje
3-1 (2-1)
2019. november 30.
NK Publikum Celje - NS Mura
1-0 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
NK Publikum Celje:
14 (46.7%)
NS Mura:
10 (33.3%)
Döntetlen:
6 (20%)
Gólok
NK Publikum Celje:
51
NS Mura:
38
Gólkülönbség: 13
Hazai győzelem
NK Publikum Celje:
10
NS Mura:
6
Vendéggyőzelem
NK Publikum Celje:
4
NS Mura:
4
