A lengyel Orlen közölte: zavartalan az ellátás Magyarországon és Szlovákiában, sőt fokoznák az ukrán exportot.
Az energiahivatalhoz beérkezett 84 vízműengedély-kérelem nagyjából negyede eshet ki az első rostán, a fennmaradó 60-70 szolgáltató azonban megkaphatja az engedélyt - írja a Napi Gazdaság.
A lap szerint a beérkezett pályázatok 95 százalékban fedik le az ország területét, de 133 önkormányzatnál nem érkezett jelentkező. Szakértők szerint ezek a jellemzően kistelepülések vélhetően megvárják, amíg a hivatal kijelöli a közérdekű üzemeltetőt. Így a hivatal döntési sebességétől függően tovább jutnak bevételhez a vízművükből.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
Erről ne maradj le!
-
Vállalat-finanszírozás fedezettel: hogyan javítja a kondíciókat a Start Garancia kezessége?
Limbach Attilát, a Start Garancia Zrt. vezérigazgatóját arról kérdeztük,hogy miért érdemes ma egy vállalatnak kezességet kérnie és minek kell ehhez megfelelnie?
NAPTÁR
Tovább
2026. február 21. szombat
Elenonóra
8. hét
Február 21.
Nemzetközi Tobzoskanap
Február 21.
Az idegenvezetők világnapja
Február 21.
Az anyanyelv nemzetközi napja
Ajánlatunk
-
Az innovációs fődíjat a Gránit Bank nyerte a Mastercard „Az év bankja” versenyén (x)
A Gránit Bankot választotta az Innovation szegmens legjobbjának a szakmai zsűri a Mastercard „Az év bankja 2025” versenyén
Otthon legolvasottabb
1
4
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
Planet Expo és Konferencia – A tiszta energia jövője
INGYENES REGISZTRÁCIÓ
Planet Expo és Konferencia – Agrárium a klímaváltozás szorításában
INGYENES REGISZTRÁCIÓ
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. február 20. 20:45

Pénzcentrum | 2026. február 20. 20:22

Agrárszektor | 2026. február 20. 20:31




