Slovenia 2.Liga
(Szlovénia)
28. forduló
Félidő: 0-0
2026. május 10. vasárnap 18:00
Forma
Tabor Sezana
NK Brinje Grosuplje-Tabor Sezana 2-1 (2-0)
2026.05.06
2026.05.06
Tabor Sezana-ND Beltinci 0-2 (0-0)
2026.05.02
2026.05.02
NK Bilje-Tabor Sezana 2-1 (0-1)
2026.04.26
2026.04.26
Tabor Sezana-NK Nafta 0-2 (0-2)
2026.04.17
2026.04.17
Bistrica-Tabor Sezana 2-1 (0-0)
2026.04.12
2026.04.12
ND Ilirija 1911-Tabor Sezana 2-3 (2-0)
2026.04.03
2026.04.03
Tabor Sezana-Jadran Dekani 2-0 (1-0)
2026.03.28
2026.03.28
Tabor Sezana-NK Jesenice 2-2 (1-2)
2026.03.21
2026.03.21
Tabor Sezana-Krsko Posavlje 1-0 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
Tabor Sezana-ND Gorica 0-0 (0-0)
2026.03.07
2026.03.07
Triglav Gorenjska
Triglav Gorenjska-Jadran Dekani 2-0 (1-0)
2026.05.06
2026.05.06
NK Jesenice-Triglav Gorenjska 0-3 (0-1)
2026.04.30
2026.04.30
Triglav Gorenjska-Krsko Posavlje 4-0 (1-0)
2026.04.24
2026.04.24
ND Gorica-Triglav Gorenjska 0-1 (0-0)
2026.04.18
2026.04.18
Triglav Gorenjska-Dravinja 2-1 (1-1)
2026.04.11
2026.04.11
Krka-Triglav Gorenjska 0-2 (0-1)
2026.04.03
2026.04.03
Triglav Gorenjska-NK Rudar Velenje 2-0 (0-0)
2026.03.27
2026.03.27
Slovan Ljubljana-Triglav Gorenjska 1-2 (0-2)
2026.03.20
2026.03.20
Triglav Gorenjska-ND Ilirija 1911 1-1 (0-1)
2026.03.14
2026.03.14
Triglav Gorenjska-NK Brinje Grosuplje 4-0 (2-0)
2026.03.08
2026.03.08
Egymás elleni eredmények
2025. április 18.
Tabor Sezana - Triglav Gorenjska
2-0 (0-0)
2024. október 4.
Triglav Gorenjska - Tabor Sezana
3-2 (1-0)
2023. november 4.
Triglav Gorenjska - Tabor Sezana
1-2 (1-1)
2023. július 29.
Tabor Sezana - Triglav Gorenjska
2-2 (1-0)
2022. május 29.
Triglav Gorenjska - Tabor Sezana
2-5 (1-3)
2022. május 26.
Tabor Sezana - Triglav Gorenjska
3-1 (1-0)
2020. július 12.
Triglav Gorenjska - Tabor Sezana
1-2 (0-1)
2020. március 5.
Tabor Sezana - Triglav Gorenjska
3-1 (1-1)
2019. október 26.
Triglav Gorenjska - Tabor Sezana
3-2 (2-2)
2019. augusztus 17.
Tabor Sezana - Triglav Gorenjska
2-0 (1-0)
2019. február 16.
Tabor Sezana - Triglav Gorenjska
1-1 (1-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (12 meccs)
Győzelem
Tabor Sezana:
8 (66.7%)
Triglav Gorenjska:
2 (16.7%)
Döntetlen:
2 (16.7%)
Gólok
Tabor Sezana:
27
Triglav Gorenjska:
15
Gólkülönbség: 12
Hazai győzelem
Tabor Sezana:
4
Triglav Gorenjska:
2
Vendéggyőzelem
Tabor Sezana:
4
Triglav Gorenjska:
0
