Serbian Prva Liga
(Szerbia)
2. forduló
2
Félidő: 1-0
2026. április 22. szerda 15:00
Forma
Zemun
Zemun-FK Vrsac 1-1 (1-1)
2026.04.18
2026.04.18
Zemun-FAP 2-1 (1-0)
2026.04.05
2026.04.05
Dinamo Jug-Zemun 0-1 (0-0)
2026.03.28
2026.03.28
Zemun-Semendrija 1924 1-0 (1-0)
2026.03.22
2026.03.22
FK Vozdovac Beograd-Zemun 1-0 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
FK Vrsac-Zemun 3-2 (2-2)
2026.03.08
2026.03.08
Zemun-Borac Cacak 3-1 (2-1)
2026.02.28
2026.02.28
Zemun-Jedinstvo UB 2-2 (0-1)
2026.02.22
2026.02.22
Zemun-Kabel Novi Sad 1-0 (1-0)
2026.02.14
2026.02.14
Zemun-Macva Sabac 1-1 (1-1)
2025.12.14
2025.12.14
Macva Sabac
Macva Sabac-Jedinstvo UB 2-0 (1-0)
2026.04.18
2026.04.18
Macva Sabac-FK Usce Novi Beograd 2-0 (1-0)
2026.04.05
2026.04.05
FK Trajal Krusevac-Macva Sabac 0-1 (0-0)
2026.03.28
2026.03.28
Macva Sabac-FK Dubocica 2-1 (1-0)
2026.03.21
2026.03.21
Macva Sabac-FK Loznica 0-0 (0-0)
2026.03.13
2026.03.13
Macva Sabac-FAP 1-1 (0-0)
2026.03.09
2026.03.09
Dinamo Jug-Macva Sabac 1-0 (1-0)
2026.02.28
2026.02.28
Macva Sabac-Semendrija 1924 1-0 (0-0)
2026.02.22
2026.02.22
Macva Sabac-FK Vozdovac Beograd 0-0 (0-0)
2026.02.15
2026.02.15
Macva Sabac-Zemun 1-1 (1-1)
2025.12.14
2025.12.14
Egymás elleni eredmények
2025. július 5.
Macva Sabac - Zemun
1-1 (0-0)
2025. március 3.
Macva Sabac - Zemun
0-0 (0-0)
2024. szeptember 29.
Zemun - Macva Sabac
0-2 (0-1)
2019. április 25.
Macva Sabac - Zemun
1-5 (1-2)
2019. február 23.
Zemun - Macva Sabac
0-0 (0-0)
2018. szeptember 15.
Macva Sabac - Zemun
0-2 (0-1)
2018. május 17.
Zemun - Macva Sabac
1-1 (1-1)
2017. november 19.
Zemun - Macva Sabac
1-0 (1-0)
2017. október 7.
Zemun - Macva Sabac
0-1 (0-0)
2017. július 29.
Macva Sabac - Zemun
1-0 (1-0)
2017. március 11.
Macva Sabac - Zemun
2-1 (0-1)
2016. augusztus 20.
Zemun - Macva Sabac
1-3 (0-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (14 meccs)
Győzelem
Zemun:
4 (28.6%)
Macva Sabac:
5 (35.7%)
Döntetlen:
5 (35.7%)
Gólok
Zemun:
14
Macva Sabac:
13
Gólkülönbség: 1
Hazai győzelem
Zemun:
2
Macva Sabac:
2
Vendéggyőzelem
Zemun:
2
Macva Sabac:
3
