Norwegian 1.Divisjon
(Norvégia)
9. forduló
2026. május 25. hétfő 17:00
Forma
Stabaek
Stabaek-Raufoss IL 1-2 (0-2)
2026.05.16
2026.05.16
Sandnes Ulf-Stabaek 0-1 (0-1)
2026.05.10
2026.05.10
Lyn Oslo-Stabaek 0-4 (0-3)
2026.05.01
2026.05.01
Stabaek-Haugesund 3-2 (1-1)
2026.04.26
2026.04.26
Stabaek-Odd Grenland 2-2 (1-0)
2026.04.19
2026.04.19
Stabaek-Asane Fotball 4-0 (3-0)
2026.04.12
2026.04.12
Stromsgodset-Stabaek 2-1 (0-0)
2026.04.05
2026.04.05
Kongsvinger
Lyn Oslo-Kongsvinger 0-3 (0-2)
2026.05.16
2026.05.16
Kongsvinger-Ranheim IL 1-1 (1-1)
2026.05.08
2026.05.08
Kongsvinger-Egersunds IK 2-1 (1-0)
2026.05.01
2026.05.01
Kongsvinger-Strommen 2-2 (0-1)
2026.04.25
2026.04.25
Kongsvinger-Moss 2-1 (0-0)
2026.04.18
2026.04.18
Raufoss IL-Kongsvinger 1-3 (1-2)
2026.04.13
2026.04.13
Kongsvinger-Bryne 3-0 (1-0)
2026.04.07
2026.04.07
Egymás elleni eredmények
2026. március 21.
Stabaek - Kongsvinger
2-3 (2-1)
2025. augusztus 10.
Kongsvinger - Stabaek
2-1 (1-0)
2025. május 31.
Stabaek - Kongsvinger
2-2 (2-1)
2025. március 23.
Kongsvinger - Stabaek
1-0 (1-0)
2024. október 21.
Kongsvinger - Stabaek
1-3 (0-1)
2024. május 4.
Stabaek - Kongsvinger
5-0 (3-0)
2024. március 16.
Stabaek - Kongsvinger
2-2 (0-0)
2023. március 25.
Kongsvinger - Stabaek
1-1 (1-0)
2022. augusztus 27.
Kongsvinger - Stabaek
0-1 (0-0)
2022. május 30.
Stabaek - Kongsvinger
1-0 (1-0)
2022. március 28.
Stabaek - Kongsvinger
2-0 (1-0)
2018. január 19.
Stabaek - Kongsvinger
7-1 (3-0)
2017. február 2.
Stabaek - Kongsvinger
2-0 (2-0)
2015. március 29.
Stabaek - Kongsvinger
1-1 (0-1)
2014. március 15.
Kongsvinger - Stabaek
2-1 (0-0)
2013. szeptember 22.
Stabaek - Kongsvinger
3-1 (1-0)
2013. április 20.
Kongsvinger - Stabaek
2-2 (1-1)
2013. február 16.
Kongsvinger - Stabaek
1-2 (1-1)
2012. február 10.
Kongsvinger - Stabaek
3-2 (1-1)
2010. szeptember 26.
Kongsvinger - Stabaek
1-2 (1-1)
2010. április 18.
Stabaek - Kongsvinger
4-2 (1-1)
2005. október 2.
Stabaek - Kongsvinger
4-1 (1-0)
2005. június 12.
Kongsvinger - Stabaek
1-1 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (23 meccs)
Győzelem
Stabaek:
12 (52.2%)
Kongsvinger:
5 (21.7%)
Döntetlen:
6 (26.1%)
Gólok
Stabaek:
51
Kongsvinger:
28
Gólkülönbség: 23
Hazai győzelem
Stabaek:
8
Kongsvinger:
4
Vendéggyőzelem
Stabaek:
4
Kongsvinger:
1
