League Division 1
(India)
1. forduló
Félidő: 1-0
2026. április 30. csütörtök 15:00
Forma
Real Kashmir
Real Kashmir-Sreenidi Deccan 2-0 (1-0)
2026.04.19
2026.04.19
Real Kashmir-Gokulam Kerala FC 6-2 (1-1)
2026.04.12
2026.04.12
Real Kashmir-Chanmari FC 1-2 (0-1)
2026.04.06
2026.04.06
Real Kashmir-Diamond Harbour FC 1-2 (0-0)
2026.04.02
2026.04.02
Real Kashmir-Namdhari FC 0-1 (0-0)
2026.03.25
2026.03.25
Rajasthan United FC-Real Kashmir 1-0 (1-0)
2026.03.17
2026.03.17
Real Kashmir-Aizawl FC 2-2 (1-1)
2026.03.13
2026.03.13
Shillong Lajong FC-Real Kashmir 2-1 (1-1)
2026.03.08
2026.03.08
Real Kashmir-Dempo 2-2 (1-1)
2026.03.01
2026.03.01
Gokulam Kerala FC
Diamond Harbour FC-Gokulam Kerala FC 5-2 (1-1)
2026.04.18
2026.04.18
Real Kashmir-Gokulam Kerala FC 6-2 (1-1)
2026.04.12
2026.04.12
Rajasthan United FC-Gokulam Kerala FC 1-0 (0-0)
2026.04.07
2026.04.07
Gokulam Kerala FC-Aizawl FC 4-2 (3-0)
2026.03.31
2026.03.31
Gokulam Kerala FC-Shillong Lajong FC 0-2 (0-1)
2026.03.26
2026.03.26
Gokulam Kerala FC-Dempo 2-0 (1-0)
2026.03.20
2026.03.20
Gokulam Kerala FC-Sreenidi Deccan 0-1 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
Gokulam Kerala FC-Namdhari FC 1-1 (1-0)
2026.03.07
2026.03.07
Gokulam Kerala FC-Chanmari FC 0-0 (0-0)
2026.02.27
2026.02.27
Egymás elleni eredmények
2025. február 12.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
0-1 (0-0)
2024. november 29.
Real Kashmir - Gokulam Kerala FC
1-1 (1-0)
2024. március 10.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
1-1 (0-0)
2023. december 11.
Real Kashmir - Gokulam Kerala FC
3-0 (1-0)
2023. január 20.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
2-0 (1-0)
2022. november 22.
Real Kashmir - Gokulam Kerala FC
0-0 (0-0)
2022. március 7.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
5-1 (4-0)
2021. március 15.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
1-1 (1-1)
2021. január 30.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
0-0 (0-0)
2020. február 8.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
0-1 (0-0)
2019. február 6.
Real Kashmir - Gokulam Kerala FC
1-0 (0-0)
2018. december 15.
Gokulam Kerala FC - Real Kashmir
1-1 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (13 meccs)
Győzelem
Real Kashmir:
5 (38.5%)
Gokulam Kerala FC:
2 (15.4%)
Döntetlen:
6 (46.2%)
Gólok
Real Kashmir:
17
Gokulam Kerala FC:
13
Gólkülönbség: 4
Hazai győzelem
Real Kashmir:
3
Gokulam Kerala FC:
2
Vendéggyőzelem
Real Kashmir:
2
Gokulam Kerala FC:
0
