Félidő: 0-0
2026. szeptember 19. szombat 20:45
|
Soeverein stadion, Lommel
Játékvezető: Wesli De Cremer
Hazai kezdőcsapat
KVSK Lommel
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-1-4-1
Edző: Lee Johnson (ENG)
Vendég kezdőcsapat
KV Mechelen
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 3-4-2-1
Edző: Frédéric Vanderbiest (BEL)
Idővonal
KVSK Lommel
KV Mechelen
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Kezdőrúgás
Trend
KVSK Lommel
KV Mechelen
Statisztikai adatok
KVSK Lommel
KV Mechelen
53
Labdabirtoklási arány
47
75
Támadások
90
45
Veszélyes támadások
61
0
Kaput eltaláló lövések
4
6
Kaput elkerülő lövések
7
5
Szögletek
6
2
Sárga lapok
4
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
3
Blokkolt lövések
4
Hazai cserék
- 60' Juho Talvitie ⇄ Niek Corthouts
- 68' Nicolas Rommens ⇄ Tristan Gooijer
- 72' Stredair Appuah ⇄ Djordje Gordic
Hazai sárga lapok
- 40' Tom Reyners
- 94' Jason Van Duiven
Vendég cserék
- 60' Cedric Van Meirvenne ⇄ Benito Raman
- 77' Luc Marijnissen ⇄ Massimo Decoene
- 77' Simion Michez ⇄ Bill Leeroy Antonio
- 86' Bouke Boersma ⇄ Malcolm Bendele Lohunanu-Mbasi
- 87' Fredrik Hammar ⇄ Marco Decherf
Vendég sárga lapok
- 45' Dennis Praet
- 48' Simion Michez
- 70' Mike Eerdhuijzen
- 93' Marco Decherf
Forma
KVSK Lommel
Union Saint-Gilloise-KVSK Lommel 5-0 (2-0)
2026.09.12
2026.09.12
KVSK Lommel-Club Brugge 0-1 (0-1)
2026.09.04
2026.09.04
Cercle Brugge-KVSK Lommel 0-1 (0-0)
2026.08.29
2026.08.29
KVSK Lommel-KVC Westerlo 4-0 (2-0)
2026.08.23
2026.08.23
KVSK Lommel-RC Sporting Charleroi 0-1 (0-0)
2026.08.16
2026.08.16
KVSK Lommel-Sint-Truidense 1-1 (0-1)
2026.08.08
2026.08.08
KV Mechelen
KV Mechelen-Anderlecht 0-1 (0-1)
2026.09.11
2026.09.11
KV Mechelen-KVC Westerlo 0-4 (0-2)
2026.09.05
2026.09.05
KV Mechelen-RAAL La Louvière 2-2 (2-1)
2026.08.29
2026.08.29
RC Sporting Charleroi-KV Mechelen 2-0 (1-0)
2026.08.22
2026.08.22
KV Mechelen-Standard Liege 3-3 (1-2)
2026.08.16
2026.08.16
KAA Gent-KV Mechelen 2-0 (2-0)
2026.08.09
2026.08.09
Egymás elleni eredmények
2023. március 23.
KV Mechelen - KVSK Lommel
0-4 (0-2)
2019. március 3.
KVSK Lommel - KV Mechelen
1-1 (0-1)
2018. november 17.
KV Mechelen - KVSK Lommel
3-2 (1-0)
2018. szeptember 29.
KVSK Lommel - KV Mechelen
0-3 (0-0)
2018. augusztus 17.
KV Mechelen - KVSK Lommel
1-2 (0-0)
2015. március 26.
KVSK Lommel - KV Mechelen
2-1 (1-1)
2009. július 22.
KVSK Lommel - KV Mechelen
0-3 (0-2)
2007. május 5.
KVSK Lommel - KV Mechelen
3-4 (1-1)
2006. december 2.
KV Mechelen - KVSK Lommel
1-0 (0-0)
2006. április 30.
KVSK Lommel - KV Mechelen
2-0 (1-0)
2006. január 7.
KV Mechelen - KVSK Lommel
2-2 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (11 meccs)
Győzelem
KVSK Lommel:
4 (36.4%)
KV Mechelen:
5 (45.5%)
Döntetlen:
2 (18.2%)
Gólok
KVSK Lommel:
18
KV Mechelen:
19
Gólkülönbség: -1
Hazai győzelem
KVSK Lommel:
2
KV Mechelen:
2
Vendéggyőzelem
KVSK Lommel:
2
KV Mechelen:
3
