2026. május 23. szombat 18:15
Forma
FCV Dender EH
Zulte-Waregem-FCV Dender EH 2-1 (2-1)
2026.05.09
2026.05.09
FCV Dender EH-RAAL La Louvière 2-1 (2-1)
2026.05.03
2026.05.03
Cercle Brugge-FCV Dender EH 2-1 (1-0)
2026.04.24
2026.04.24
FCV Dender EH-Cercle Brugge 1-4 (1-1)
2026.04.19
2026.04.19
FCV Dender EH-Zulte-Waregem 1-2 (0-0)
2026.04.12
2026.04.12
RAAL La Louvière-FCV Dender EH 0-1 (0-0)
2026.04.06
2026.04.06
FCV Dender EH-KAA Gent 1-3 (1-1)
2026.03.22
2026.03.22
Union Saint-Gilloise-FCV Dender EH 2-0 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
FCV Dender EH-RC Sporting Charleroi 2-2 (2-1)
2026.03.07
2026.03.07
FCV Dender EH-Cercle Brugge 0-0 (0-0)
2026.03.01
2026.03.01
KVSK Lommel
Egymás elleni eredmények
2024. február 3.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
2-2 (0-1)
2023. szeptember 16.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
3-1 (1-1)
2023. május 6.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
2-1 (0-1)
2023. március 3.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
1-0 (0-0)
2023. január 28.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
1-1 (0-0)
2022. augusztus 12.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
1-4 (1-2)
2017. december 16.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
0-2 (0-0)
2017. szeptember 23.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
4-0 (0-0)
2011. december 21.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
0-0 (0-0)
2011. augusztus 24.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
0-1 (0-0)
2011. március 19.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
2-0 (1-0)
2010. október 23.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
3-1 (0-0)
2010. március 6.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
0-2 (0-0)
2009. október 17.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
1-0 (0-0)
2007. március 3.
KVSK Lommel - FCV Dender EH
0-2 (0-0)
2006. október 8.
FCV Dender EH - KVSK Lommel
1-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (16 meccs)
Győzelem
FCV Dender EH:
5 (31.3%)
KVSK Lommel:
8 (50%)
Döntetlen:
3 (18.8%)
Gólok
FCV Dender EH:
15
KVSK Lommel:
23
Gólkülönbség: -8
Hazai győzelem
FCV Dender EH:
4
KVSK Lommel:
4
Vendéggyőzelem
FCV Dender EH:
1
KVSK Lommel:
4
