Pro League
(Belgium)
37. forduló
Félidő: 1-0
2026. május 10. vasárnap 18:30
|
Stade Joseph Marien, Saint-Gilles
Játékvezető: Erik Lambrechts
Hazai kezdőcsapat
Union Saint-Gilloise
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
támadó
Kezdő felállás: 3-4-3
Edző: David Hubert (BEL)
Vendég kezdőcsapat
KV Mechelen
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 3-4-2-1
Edző: Frédéric Vanderbiest (BEL)
Idővonal
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
Union Saint-Gilloise
KV Mechelen
Statisztikai adatok
44
Labdabirtoklási arány
56
95
Támadások
114
37
Veszélyes támadások
58
6
Kaput eltaláló lövések
1
6
Kaput elkerülő lövések
4
3
Szögletek
3
1
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
2
Blokkolt lövések
0
Hazai gólszerzők
- 11' Mateo Biondic
- 61' Anouar Ait El Hadj
- 91' Mohammed Fuseini
Hazai cserék
- 33' Kevin Rodriguez ⇄ Besfort Zeneli
- 65' Guilherme Smith ⇄ Louis Patris
- 66' Anan Khalaily ⇄ Ousseynou Niang
- 78' Kamiel Van De Perre ⇄ Ivan Pavlic
- 78' Mateo Biondic ⇄ Mohammed Fuseini
Hazai sárga lapok
- 28' Guilherme Smith
Vendég cserék
- 59' Bill Leeroy Antonio ⇄ Dikeni Salifou
- 68' Kerim Mrabti ⇄ Keano Vanrafelghem
- 79' Myron Van Brederode ⇄ Benito Raman
- 79' Bouke Boersma ⇄ Mauro Lenaerts
Vendég sárga lapok
Forma
Union Saint-Gilloise
Sint-Truidense-Union Saint-Gilloise 2-1 (0-0)
2026.05.02
2026.05.02
Anderlecht-Union Saint-Gilloise 1-3 (1-2)
2026.04.26
2026.04.26
Union Saint-Gilloise-KAA Gent 0-0 (0-0)
2026.04.22
2026.04.22
Union Saint-Gilloise-Club Brugge 2-1 (1-1)
2026.04.19
2026.04.19
KV Mechelen-Union Saint-Gilloise 0-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
Union Saint-Gilloise-Sint-Truidense 1-0 (0-0)
2026.04.04
2026.04.04
Sint-Truidense-Union Saint-Gilloise 1-3 (0-2)
2026.03.22
2026.03.22
Union Saint-Gilloise-FCV Dender EH 2-0 (0-0)
2026.03.14
2026.03.14
Union Saint-Gilloise-Racing Genk 2-1 (1-0)
2026.03.07
2026.03.07
Union Saint-Gilloise-KVC Westerlo 0-0 (0-0)
2026.03.01
2026.03.01
KV Mechelen
KV Mechelen-KAA Gent 1-0 (1-0)
2026.05.03
2026.05.03
KV Mechelen-Sint-Truidense 1-4 (1-1)
2026.04.26
2026.04.26
Club Brugge-KV Mechelen 6-1 (1-1)
2026.04.22
2026.04.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-2 (1-0)
2026.04.18
2026.04.18
KV Mechelen-Union Saint-Gilloise 0-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
KV Mechelen-KAA Gent 1-1 (1-0)
2026.04.06
2026.04.06
Club Brugge-KV Mechelen 4-1 (3-0)
2026.03.22
2026.03.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-0 (0-0)
2026.03.15
2026.03.15
KAA Gent-KV Mechelen 3-1 (2-0)
2026.03.08
2026.03.08
KV Mechelen-Zulte-Waregem 2-1 (1-0)
2026.02.28
2026.02.28
Egymás elleni eredmények
2025. február 16.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
0-1 (0-1)
2024. november 2.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
1-1 (0-1)
2023. december 17.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
1-0 (0-0)
2023. augusztus 19.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
4-0 (1-0)
2023. március 19.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
2-1 (1-1)
2022. augusztus 6.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
3-0 (1-0)
2021. december 12.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
2-0 (1-0)
2021. október 26.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
2-1 (1-0)
2021. augusztus 22.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
3-1 (1-1)
2019. február 23.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
0-5 (0-2)
2019. január 29.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
1-2 (0-1)
2019. január 23.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
0-0 (0-0)
2019. január 13.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
1-2 (1-1)
2018. november 9.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
2-1 (1-0)
2018. szeptember 9.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
2-2 (0-1)
2018. július 11.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
0-2 (0-2)
2017. május 16.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
1-0 (1-0)
2017. április 1.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
3-0 (2-0)
2007. február 3.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
2-0 (0-0)
2006. szeptember 10.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
2-2 (2-1)
2006. január 15.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
0-0 (0-0)
2005. augusztus 31.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
1-1 (1-1)
2005. február 26.
KV Mechelen - Union Saint-Gilloise
4-1 (2-0)
2004. október 10.
Union Saint-Gilloise - KV Mechelen
0-1 (0-1)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (27 meccs)
Győzelem
Union Saint-Gilloise:
7 (25.9%)
KV Mechelen:
13 (48.1%)
Döntetlen:
7 (25.9%)
Gólok
Union Saint-Gilloise:
28
KV Mechelen:
37
Gólkülönbség: -9
Hazai győzelem
Union Saint-Gilloise:
5
KV Mechelen:
8
Vendéggyőzelem
Union Saint-Gilloise:
2
KV Mechelen:
5
