Pro League
(Belgium)
37. forduló
1
Félidő: 1-1
2026. május 10. vasárnap 13:30
|
Ghelamco Arena, Gent
Játékvezető: Nathan Verboomen
Hazai kezdőcsapat
KAA Gent
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Edző: Rik De Mil (BEL)
Vendég kezdőcsapat
Anderlecht
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Edző: Jérémy Taravel (FRA)
Idővonal
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
KAA Gent
Anderlecht
Statisztikai adatok
64
Labdabirtoklási arány
36
140
Támadások
72
103
Veszélyes támadások
30
3
Kaput eltaláló lövések
5
4
Kaput elkerülő lövések
2
4
Szögletek
2
4
Sárga lapok
4
0
Piros lapok
1
0
Büntetők
0
8
Blokkolt lövések
1
Hazai gólszerzők
- 11' Leonardo Da Silva Lopes (öngól)
- 44' Jean-Kevin Duverne
Hazai cserék
- 66' Hyllarion Goore ⇄ Momodou Sonko
- 67' Aime Ntsama Omgba ⇄ Max Dean
- 78' Jean-Kevin Duverne ⇄ Abdelkahar Kadri
- 78' Ibrahima Cisse ⇄ Wilfried Kanga
- 92' Michał Skóraś ⇄ Hong Hyun-Seok
Hazai sárga lapok
- 48' Siebe Van Der Heyden
- 51' Ibrahima Cisse
- 84' Momodou Sonko
- 97' Tiago Araújo
Vendég cserék
- 60' Ilay Camara ⇄ Ali Maamar
- 60' Marco Kana ⇄ Mats Rits
- 60' Adriano Bertaccini ⇄ Ibrahim Kanate
- 73' Nathan De Cat ⇄ Cesar Huerta
- 90' Yari Verschaeren ⇄ Danylo Sikan
Vendég sárga lapok
- 28' Marco Kana
- 92' Danylo Sikan
- 96' Ali Maamar
- 97' Nathan De Cat
Vendég piros lapok
Forma
KAA Gent
KV Mechelen-KAA Gent 1-0 (1-0)
2026.05.03
2026.05.03
KAA Gent-Club Brugge 0-2 (0-1)
2026.04.26
2026.04.26
KAA Gent-Union Saint-Gilloise 0-0 (0-0)
2026.04.22
2026.04.22
KAA Gent-Sint-Truidense 0-0 (0-0)
2026.04.19
2026.04.19
Anderlecht-KAA Gent 3-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
KAA Gent-KV Mechelen 1-1 (1-0)
2026.04.06
2026.04.06
FCV Dender EH-KAA Gent 1-3 (1-1)
2026.03.22
2026.03.22
KAA Gent-Zulte-Waregem 2-0 (1-0)
2026.03.13
2026.03.13
KAA Gent-KV Mechelen 3-1 (2-0)
2026.03.08
2026.03.08
Racing Genk-KAA Gent 3-0 (1-0)
2026.03.01
2026.03.01
Anderlecht
Anderlecht-Club Brugge 1-3 (0-1)
2026.05.03
2026.05.03
Anderlecht-Union Saint-Gilloise 1-3 (1-2)
2026.04.26
2026.04.26
Sint-Truidense-Anderlecht 2-0 (0-0)
2026.04.23
2026.04.23
KV Mechelen-Anderlecht 1-2 (1-0)
2026.04.18
2026.04.18
Anderlecht-KAA Gent 3-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
Club Brugge-Anderlecht 4-2 (3-0)
2026.04.06
2026.04.06
Anderlecht-Cercle Brugge 2-3 (1-3)
2026.03.22
2026.03.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-0 (0-0)
2026.03.15
2026.03.15
Anderlecht-Club Brugge 2-2 (1-1)
2026.03.08
2026.03.08
Anderlecht-Oud-Heverlee Leuven 5-1 (1-1)
2026.02.28
2026.02.28
Egymás elleni eredmények
2026. január 15.
Anderlecht - KAA Gent
1-0 (1-0)
2025. április 27.
KAA Gent - Anderlecht
0-1 (0-0)
2025. április 23.
Anderlecht - KAA Gent
5-0 (3-0)
2025. február 2.
KAA Gent - Anderlecht
1-0 (1-0)
2024. november 24.
Anderlecht - KAA Gent
6-0 (3-0)
2024. február 4.
Anderlecht - KAA Gent
1-0 (1-0)
2023. november 12.
KAA Gent - Anderlecht
1-1 (1-1)
2023. március 5.
KAA Gent - Anderlecht
1-0 (0-0)
2022. szeptember 1.
Anderlecht - KAA Gent
0-1 (0-0)
2022. április 18.
KAA Gent - Anderlecht
0-0 (0-0)
2022. március 20.
KAA Gent - Anderlecht
1-0 (0-0)
2021. szeptember 23.
Anderlecht - KAA Gent
1-1 (0-1)
2021. március 22.
KAA Gent - Anderlecht
0-0 (0-0)
2021. január 31.
Anderlecht - KAA Gent
0-0 (0-0)
2020. november 8.
KAA Gent - Anderlecht
1-1 (0-1)
2020. február 7.
KAA Gent - Anderlecht
1-1 (1-1)
2019. október 31.
Anderlecht - KAA Gent
3-3 (1-1)
2019. május 19.
KAA Gent - Anderlecht
2-1 (1-0)
2019. április 21.
Anderlecht - KAA Gent
0-0 (0-0)
2019. január 20.
KAA Gent - Anderlecht
1-0 (0-0)
2018. november 11.
Anderlecht - KAA Gent
2-0 (1-0)
2018. május 13.
KAA Gent - Anderlecht
1-0 (0-0)
2018. április 1.
Anderlecht - KAA Gent
0-2 (0-0)
2017. december 26.
Anderlecht - KAA Gent
1-0 (0-0)
2017. augusztus 27.
KAA Gent - Anderlecht
0-0 (0-0)
2017. április 30.
KAA Gent - Anderlecht
0-0 (0-0)
2017. április 9.
Anderlecht - KAA Gent
0-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
KAA Gent:
9 (30%)
Anderlecht:
9 (30%)
Döntetlen:
12 (40%)
Gólok
KAA Gent:
22
Anderlecht:
31
Gólkülönbség: -9
Hazai győzelem
KAA Gent:
7
Anderlecht:
8
Vendéggyőzelem
KAA Gent:
2
Anderlecht:
1
