Pro League
(Belgium)
35. forduló
Félidő: 1-1
2026. április 26. vasárnap 16:00
|
AFAS Stadion(Alkmaar), Alkmaar
Játékvezető: Lawrence Visser
Hazai kezdőcsapat
KV Mechelen
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Kezdő felállás: 3-4-1-2
Edző: Frédéric Vanderbiest (BEL)
Vendég kezdőcsapat
Sint-Truidense
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Idővonal
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
KV Mechelen
Sint-Truidense
Statisztikai adatok
43
Labdabirtoklási arány
57
27
Támadások
42
26
Veszélyes támadások
40
2
Kaput eltaláló lövések
10
4
Kaput elkerülő lövések
4
4
Szögletek
7
1
Sárga lapok
1
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
2
Blokkolt lövések
2
Hazai gólszerzők
- 26' Bouke Boersma
Hazai cserék
- 73' Thérence Koudou ⇄ Keano Vanrafelghem
- 73' Bouke Boersma ⇄ Benito Raman
- 86' Kerim Mrabti ⇄ Bilal Bafdili
Hazai sárga lapok
- 92' Fredrik Hammar
Vendég gólszerzők
- 44' Joedrick Pupe
- 49' Ryan Merlen
- 63' Ilias Sebaoui
- 75' Ryotaro Ito
Vendég cserék
- 45' Kaito Matsuzawa ⇄ Ryan Merlen
- 73' Joedrick Pupe ⇄ Simen Juklerød
- 83' Ilias Sebaoui ⇄ Shion Shinkawa
- 84' Ryotaro Ito ⇄ Loïc Mbe Soh
- 88' Abdoulaye Sissako ⇄ Wolke Janssens
Vendég sárga lapok
Forma
KV Mechelen
Club Brugge-KV Mechelen 6-1 (1-1)
2026.04.22
2026.04.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-2 (1-0)
2026.04.18
2026.04.18
KV Mechelen-Union Saint-Gilloise 0-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
KV Mechelen-KAA Gent 1-1 (1-0)
2026.04.06
2026.04.06
Club Brugge-KV Mechelen 4-1 (3-0)
2026.03.22
2026.03.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-0 (0-0)
2026.03.15
2026.03.15
KAA Gent-KV Mechelen 3-1 (2-0)
2026.03.08
2026.03.08
KV Mechelen-Zulte-Waregem 2-1 (1-0)
2026.02.28
2026.02.28
RAAL La Louvière-KV Mechelen 0-2 (0-1)
2026.02.22
2026.02.22
KV Mechelen-Racing Genk 2-3 (1-1)
2026.02.13
2026.02.13
Sint-Truidense
Sint-Truidense-Anderlecht 2-0 (0-0)
2026.04.23
2026.04.23
Sint-Truidense-KAA Gent 0-0 (0-0)
2026.04.19
2026.04.19
Sint-Truidense-Club Brugge 1-2 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Union Saint-Gilloise-Sint-Truidense 1-0 (0-0)
2026.04.04
2026.04.04
Sint-Truidense-Union Saint-Gilloise 1-3 (0-2)
2026.03.22
2026.03.22
Racing Genk-Sint-Truidense 1-0 (1-0)
2026.03.15
2026.03.15
Sint-Truidense-Cercle Brugge 2-1 (1-0)
2026.03.08
2026.03.08
Royal Antwerp-Sint-Truidense 1-0 (0-0)
2026.02.28
2026.02.28
FCV Dender EH-Sint-Truidense 1-4 (1-2)
2026.02.21
2026.02.21
Sint-Truidense-Zulte-Waregem 3-2 (2-2)
2026.02.15
2026.02.15
Egymás elleni eredmények
2025. február 21.
KV Mechelen - Sint-Truidense
1-1 (1-0)
2024. november 8.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-1 (1-0)
2024. május 12.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-1 (2-1)
2024. április 5.
KV Mechelen - Sint-Truidense
2-3 (1-0)
2023. december 3.
KV Mechelen - Sint-Truidense
0-2 (0-2)
2023. szeptember 17.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-0 (1-0)
2023. március 11.
KV Mechelen - Sint-Truidense
1-0 (0-0)
2022. augusztus 27.
Sint-Truidense - KV Mechelen
3-1 (0-0)
2022. március 4.
Sint-Truidense - KV Mechelen
1-1 (0-1)
2021. november 6.
KV Mechelen - Sint-Truidense
0-1 (0-1)
2021. április 3.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-1 (2-0)
2020. szeptember 26.
KV Mechelen - Sint-Truidense
2-0 (0-0)
2020. február 28.
Sint-Truidense - KV Mechelen
0-3 (0-0)
2019. október 30.
KV Mechelen - Sint-Truidense
1-2 (1-0)
2018. január 23.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-0 (1-0)
2017. szeptember 23.
KV Mechelen - Sint-Truidense
2-0 (1-0)
2017. május 19.
Sint-Truidense - KV Mechelen
7-0 (3-0)
2017. április 26.
KV Mechelen - Sint-Truidense
1-0 (1-0)
2017. január 25.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-1 (2-1)
2016. november 29.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-2 (0-1)
2016. szeptember 10.
KV Mechelen - Sint-Truidense
2-0 (1-0)
2016. április 30.
KV Mechelen - Sint-Truidense
1-1 (0-1)
2016. április 2.
Sint-Truidense - KV Mechelen
0-1 (0-1)
2016. február 14.
Sint-Truidense - KV Mechelen
0-3 (0-0)
2015. október 17.
KV Mechelen - Sint-Truidense
3-0 (1-0)
2011. december 17.
Sint-Truidense - KV Mechelen
0-0 (0-0)
2011. július 30.
KV Mechelen - Sint-Truidense
2-1 (0-0)
2011. április 30.
Sint-Truidense - KV Mechelen
2-1 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
KV Mechelen:
10 (33.3%)
Sint-Truidense:
15 (50%)
Döntetlen:
5 (16.7%)
Gólok
KV Mechelen:
35
Sint-Truidense:
42
Gólkülönbség: -7
Hazai győzelem
KV Mechelen:
7
Sint-Truidense:
10
Vendéggyőzelem
KV Mechelen:
3
Sint-Truidense:
5
