Pro League
(Belgium)
33. forduló
Félidő: 1-0
2026. április 18. szombat 20:45
|
AFAS Stadion(Alkmaar), Alkmaar
Játékvezető: Erik Lambrechts
Hazai kezdőcsapat
KV Mechelen
kapus
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
támadó
Kezdő felállás: 3-4-1-2
Edző: Frédéric Vanderbiest (BEL)
Vendég kezdőcsapat
Anderlecht
kapus
védő
védő
védő
védő
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
középpályás
támadó
Kezdő felállás: 4-2-3-1
Edző: Jérémy Taravel (FRA)
Idővonal
Vége
Hosszabbítás
Félidő
Hosszabbítás
Kezdőrúgás
Trend
KV Mechelen
Anderlecht
Statisztikai adatok
46
Labdabirtoklási arány
54
90
Támadások
85
49
Veszélyes támadások
61
5
Kaput eltaláló lövések
4
6
Kaput elkerülő lövések
4
5
Szögletek
3
4
Sárga lapok
6
0
Piros lapok
0
0
Büntetők
0
7
Blokkolt lövések
5
Hazai gólszerzők
- 53' Bouke Boersma
Hazai cserék
- 33' Benito Raman ⇄ Bill Leeroy Antonio
- 76' Tommy St.jago ⇄ Maxim Kireev
- 88' Kerim Mrabti ⇄ Mory Konate
Hazai sárga lapok
- 14' Tommy St.jago
- 41' Bill Leeroy Antonio
- 70' Kerim Mrabti
- 91' José Martínez Marsà
Vendég gólszerzők
- 62' Mihajlo Cvetkovic
- 71' Adriano Bertaccini
Vendég cserék
- 21' Mario Stroeykens ⇄ Yari Verschaeren
- 45' Marco Kana ⇄ Killian Sardella
- 60' Coba Gomes Da Costa ⇄ Adriano Bertaccini
- 61' Thorgan Hazard ⇄ Mihajlo Cvetkovic
- 90' Yari Verschaeren ⇄ Lucas Hey
Vendég sárga lapok
- 22' Ali Maamar
- 39' Coba Gomes Da Costa
- 44' Nathan-Dylan Saliba
- 46' Enric Llansana
- 73' Moussa Diarra
- 83' Mihajlo Cvetkovic
Forma
KV Mechelen
KV Mechelen-Union Saint-Gilloise 0-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
KV Mechelen-KAA Gent 1-1 (1-0)
2026.04.06
2026.04.06
Club Brugge-KV Mechelen 4-1 (3-0)
2026.03.22
2026.03.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-0 (0-0)
2026.03.15
2026.03.15
KAA Gent-KV Mechelen 3-1 (2-0)
2026.03.08
2026.03.08
KV Mechelen-Zulte-Waregem 2-1 (1-0)
2026.02.28
2026.02.28
RAAL La Louvière-KV Mechelen 0-2 (0-1)
2026.02.22
2026.02.22
KV Mechelen-Racing Genk 2-3 (1-1)
2026.02.13
2026.02.13
KV Mechelen-Royal Antwerp 2-0 (1-0)
2026.02.08
2026.02.08
KV Mechelen-Oud-Heverlee Leuven 2-2 (1-0)
2026.02.01
2026.02.01
Anderlecht
Anderlecht-KAA Gent 3-1 (0-1)
2026.04.12
2026.04.12
Club Brugge-Anderlecht 4-2 (3-0)
2026.04.06
2026.04.06
Anderlecht-Cercle Brugge 2-3 (1-3)
2026.03.22
2026.03.22
KV Mechelen-Anderlecht 1-0 (0-0)
2026.03.15
2026.03.15
Anderlecht-Club Brugge 2-2 (1-1)
2026.03.08
2026.03.08
Anderlecht-Oud-Heverlee Leuven 5-1 (1-1)
2026.02.28
2026.02.28
Zulte-Waregem-Anderlecht 2-4 (0-3)
2026.02.22
2026.02.22
Anderlecht-RAAL La Louvière 0-0 (0-0)
2026.02.15
2026.02.15
Racing Genk-Anderlecht 2-0 (0-0)
2026.02.08
2026.02.08
Standard Liege-Anderlecht 2-0 (1-0)
2026.02.01
2026.02.01
Egymás elleni eredmények
2025. január 26.
Anderlecht - KV Mechelen
4-1 (2-0)
2024. augusztus 17.
KV Mechelen - Anderlecht
1-3 (1-2)
2024. február 1.
KV Mechelen - Anderlecht
2-2 (0-1)
2023. október 7.
Anderlecht - KV Mechelen
3-1 (1-0)
2023. április 23.
Anderlecht - KV Mechelen
2-3 (1-2)
2022. október 9.
KV Mechelen - Anderlecht
1-3 (1-0)
2022. január 23.
KV Mechelen - Anderlecht
0-1 (0-1)
2021. szeptember 12.
Anderlecht - KV Mechelen
7-2 (1-1)
2021. március 7.
Anderlecht - KV Mechelen
1-1 (1-0)
2020. augusztus 9.
KV Mechelen - Anderlecht
2-2 (0-0)
2020. február 15.
KV Mechelen - Anderlecht
2-0 (0-0)
2019. október 10.
Anderlecht - KV Mechelen
1-4 (0-1)
2019. augusztus 9.
Anderlecht - KV Mechelen
0-0 (0-0)
2018. február 4.
Anderlecht - KV Mechelen
2-2 (0-0)
2017. október 13.
KV Mechelen - Anderlecht
3-4 (1-4)
2017. március 4.
KV Mechelen - Anderlecht
3-2 (2-0)
2016. október 26.
Anderlecht - KV Mechelen
2-0 (1-0)
2016. február 5.
KV Mechelen - Anderlecht
2-2 (1-1)
2015. október 4.
Anderlecht - KV Mechelen
1-1 (0-0)
2015. február 15.
Anderlecht - KV Mechelen
1-1 (0-0)
2014. október 18.
KV Mechelen - Anderlecht
1-1 (1-0)
2014. január 19.
KV Mechelen - Anderlecht
2-1 (1-1)
2013. szeptember 14.
Anderlecht - KV Mechelen
5-0 (4-0)
2013. március 9.
Anderlecht - KV Mechelen
1-0 (0-0)
2012. november 27.
Anderlecht - KV Mechelen
0-0 (0-0)
2012. november 3.
KV Mechelen - Anderlecht
1-4 (0-2)
2011. december 9.
KV Mechelen - Anderlecht
2-1 (1-0)
2011. augusztus 5.
Anderlecht - KV Mechelen
3-1 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (30 meccs)
Győzelem
KV Mechelen:
7 (23.3%)
Anderlecht:
13 (43.3%)
Döntetlen:
10 (33.3%)
Gólok
KV Mechelen:
41
Anderlecht:
62
Gólkülönbség: -21
Hazai győzelem
KV Mechelen:
5
Anderlecht:
8
Vendéggyőzelem
KV Mechelen:
2
Anderlecht:
5
