Austrian 2.Liga
(Ausztria)
29. forduló
Félidő: 0-0
2026. május 8. péntek 18:00
Forma
SK Rapid II
SK Austria Klagenfurt-SK Rapid II 2-1 (0-1)
2026.05.03
2026.05.03
SC Austria Lustenau-SK Rapid II 3-0 (1-0)
2026.04.17
2026.04.17
SK Rapid II-FC HOGO Hertha Wels 1-4 (1-1)
2026.04.10
2026.04.10
Kapfenberg SV 1919-SK Rapid II 0-2 (0-2)
2026.04.06
2026.04.06
SK Rapid II-FAC WIEN 0-2 (0-0)
2026.04.03
2026.04.03
Admira Wacker-SK Rapid II 0-3 (0-1)
2026.03.20
2026.03.20
SK Rapid II-SKU Ertl Glas Amstetten 4-1 (0-0)
2026.03.13
2026.03.13
SKN St.Polten-SK Rapid II 4-0 (2-0)
2026.03.06
2026.03.06
SK Rapid II-SV Austria Salzburg 1-1 (0-1)
2026.03.03
2026.03.03
Young Violets Austria Wien-SK Rapid II 1-0 (0-0)
2026.02.27
2026.02.27
First Vienna FC 1894
First Vienna FC 1894-FC HOGO Hertha Wels 1-0 (1-0)
2026.05.02
2026.05.02
First Vienna FC 1894-SKU Ertl Glas Amstetten 0-0 (0-0)
2026.04.24
2026.04.24
First Vienna FC 1894-Admira Wacker 0-0 (0-0)
2026.04.17
2026.04.17
First Vienna FC 1894-SK Sturm Graz II 2-1 (1-1)
2026.04.12
2026.04.12
FAC WIEN-First Vienna FC 1894 0-1 (0-1)
2026.04.06
2026.04.06
First Vienna FC 1894-Kapfenberg SV 1919 1-2 (0-2)
2026.04.03
2026.04.03
SK Austria Klagenfurt-First Vienna FC 1894 0-2 (0-2)
2026.03.20
2026.03.20
First Vienna FC 1894-Young Violets Austria Wien 0-2 (0-1)
2026.03.15
2026.03.15
SC Austria Lustenau-First Vienna FC 1894 0-3 (0-2)
2026.03.06
2026.03.06
FC Liefering-First Vienna FC 1894 1-0 (0-0)
2026.02.27
2026.02.27
Egymás elleni eredmények
2025. április 4.
SK Rapid II - First Vienna FC 1894
1-0 (1-0)
2024. szeptember 20.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
3-1 (3-0)
2023. március 18.
SK Rapid II - First Vienna FC 1894
2-2 (0-2)
2022. november 4.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
2-2 (0-1)
2021. január 23.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
4-7 (2-3)
2020. augusztus 7.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
0-3 (0-1)
2020. január 31.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
1-0 (0-0)
2019. július 23.
SK Rapid II - First Vienna FC 1894
2-1 (1-0)
2017. április 2.
SK Rapid II - First Vienna FC 1894
0-3 (0-2)
2016. szeptember 9.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
2-1 (2-1)
2016. május 14.
SK Rapid II - First Vienna FC 1894
0-3 (0-1)
2015. október 16.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
1-1 (0-0)
2015. május 15.
SK Rapid II - First Vienna FC 1894
0-2 (0-2)
2014. október 17.
First Vienna FC 1894 - SK Rapid II
2-1 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (15 meccs)
Győzelem
SK Rapid II:
4 (26.7%)
First Vienna FC 1894:
8 (53.3%)
Döntetlen:
3 (20%)
Gólok
SK Rapid II:
21
First Vienna FC 1894:
28
Gólkülönbség: -7
Hazai győzelem
SK Rapid II:
2
First Vienna FC 1894:
5
Vendéggyőzelem
SK Rapid II:
2
First Vienna FC 1894:
3
