Division 1
(Argentína)
16. forduló
2026. november 8. vasárnap 22:00
Forma
Barracas Central
Barracas Central-Banfield 1-2 (1-1)
2026.05.02
2026.05.02
Barracas Central-Racing Club de Avellaneda 1-1 (1-0)
2026.04.25
2026.04.25
Barracas Central-Belgrano 0-0 (0-0)
2026.04.20
2026.04.20
Estudiantes Rio Cuarto-Barracas Central 1-2 (1-2)
2026.04.12
2026.04.12
Barracas Central-Sarmiento Junin 1-2 (0-2)
2026.04.02
2026.04.02
Barracas Central-CA Huracan 0-0 (0-0)
2026.03.24
2026.03.24
Barracas Central-Atletico Tucuman 2-1 (1-0)
2026.03.16
2026.03.16
Independiente Rivadavia-Barracas Central 1-2 (0-2)
2026.03.12
2026.03.12
Barracas Central-Argentinos Juniors 1-1 (0-1)
2026.03.01
2026.03.01
Barracas Central-Club Atletico Tigre 2-1 (0-1)
2026.02.25
2026.02.25
Racing Club de Avellaneda
Racing Club de Avellaneda-Rosario Central 2-1 (0-1)
2026.05.13
2026.05.13
Estudiantes La Plata-Racing Club de Avellaneda 0-1 (0-0)
2026.05.10
2026.05.10
Racing Club de Avellaneda-CA Huracan 0-0 (0-0)
2026.05.03
2026.05.03
Racing Club de Avellaneda-Barracas Central 1-1 (1-0)
2026.04.25
2026.04.25
Racing Club de Avellaneda-Aldosivi Mar del Plata 1-1 (1-0)
2026.04.19
2026.04.19
Racing Club de Avellaneda-River Plate 0-2 (0-1)
2026.04.13
2026.04.13
CA Independiente-Racing Club de Avellaneda 1-0 (0-0)
2026.04.04
2026.04.04
Belgrano-Racing Club de Avellaneda 1-2 (0-1)
2026.03.22
2026.03.22
Racing Club de Avellaneda-Estudiantes Rio Cuarto 2-0 (0-0)
2026.03.17
2026.03.17
Racing Club de Avellaneda-Sarmiento Junin 0-0 (0-0)
2026.03.11
2026.03.11
Egymás elleni eredmények
2025. július 13.
Racing Club de Avellaneda - Barracas Central
0-1 (0-0)
2025. január 24.
Barracas Central - Racing Club de Avellaneda
1-3 (1-1)
2024. november 6.
Barracas Central - Racing Club de Avellaneda
0-2 (0-1)
2023. június 22.
Racing Club de Avellaneda - Barracas Central
1-1 (1-0)
2022. augusztus 6.
Barracas Central - Racing Club de Avellaneda
0-0 (0-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (6 meccs)
Győzelem
Barracas Central:
1 (16.7%)
Racing Club de Avellaneda:
2 (33.3%)
Döntetlen:
3 (50%)
Gólok
Barracas Central:
4
Racing Club de Avellaneda:
7
Gólkülönbség: -3
Hazai győzelem
Barracas Central:
0
Racing Club de Avellaneda:
0
Vendéggyőzelem
Barracas Central:
1
Racing Club de Avellaneda:
2
