Primera Divisio
(Andorra)
27. forduló
2026. május 17. vasárnap 11:00
Forma
Atletic Club D Escaldes
Inter Club Escaldes-Atletic Club D Escaldes 3-1 (1-1)
2026.05.10
2026.05.10
Atletic Club D Escaldes-CE Carroi 3-0 (1-0)
2026.04.26
2026.04.26
Ranger's FC-Atletic Club D Escaldes 3-1 (1-0)
2026.04.11
2026.04.11
Atletic Club D Escaldes-FC Ordino 0-0 (0-0)
2026.03.22
2026.03.22
Atletic Club D Escaldes-UE Santa Coloma 0-0 (0-0)
2026.03.08
2026.03.08
Atletic Club D Escaldes-CF Esperanca dAndorra 2-1 (1-0)
2026.02.28
2026.02.28
FC Santa Coloma-Atletic Club D Escaldes 3-0 (1-0)
2026.02.22
2026.02.22
Atletic Club D Escaldes-Ranger's FC 0-2 (0-2)
2026.02.14
2026.02.14
Atletic Club D Escaldes-FC Santa Coloma 2-3 (1-1)
2026.02.08
2026.02.08
CE Carroi-Atletic Club D Escaldes 1-4 (0-1)
2026.01.31
2026.01.31
Penya Encarnada
Penya Encarnada-Ranger's FC 1-2 (0-1)
2026.05.10
2026.05.10
FC Ordino-Penya Encarnada 0-1 (0-0)
2026.04.26
2026.04.26
Penya Encarnada-UE Santa Coloma 0-2 (0-1)
2026.04.18
2026.04.18
CF Esperanca dAndorra-Penya Encarnada 0-1 (0-1)
2026.04.13
2026.04.13
Penya Encarnada-FC Santa Coloma 0-1 (0-0)
2026.03.21
2026.03.21
Inter Club Escaldes-Penya Encarnada 2-1 (0-0)
2026.03.01
2026.03.01
Penya Encarnada-CE Carroi 0-0 (0-0)
2026.02.22
2026.02.22
Penya Encarnada-Inter Club Escaldes 0-1 (0-1)
2026.02.14
2026.02.14
Penya Encarnada-UE Santa Coloma 2-1 (0-0)
2026.02.07
2026.02.07
Penya Encarnada-CF Esperanca dAndorra 1-0 (0-0)
2026.02.01
2026.02.01
Egymás elleni eredmények
2025. március 30.
Atletic Club D Escaldes - Penya Encarnada
1-0 (1-0)
2024. december 15.
Atletic Club D Escaldes - Penya Encarnada
6-1 (2-0)
2024. szeptember 15.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
0-0 (0-0)
2024. április 7.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
1-2 (0-1)
2023. december 17.
Atletic Club D Escaldes - Penya Encarnada
3-0 (1-0)
2023. november 4.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
1-1 (0-1)
2023. május 7.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
0-3 (0-1)
2023. március 12.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
0-1 (0-1)
2022. december 4.
Atletic Club D Escaldes - Penya Encarnada
4-0 (2-0)
2022. október 16.
Atletic Club D Escaldes - Penya Encarnada
3-0 (2-0)
2021. március 14.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
0-8 (0-5)
2021. január 24.
Atletic Club D Escaldes - Penya Encarnada
3-0 (0-0)
2016. február 21.
Penya Encarnada - Atletic Club D Escaldes
7-0 (2-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (15 meccs)
Győzelem
Atletic Club D Escaldes:
12 (80%)
Penya Encarnada:
1 (6.7%)
Döntetlen:
2 (13.3%)
Gólok
Atletic Club D Escaldes:
39
Penya Encarnada:
10
Gólkülönbség: 29
Hazai győzelem
Atletic Club D Escaldes:
7
Penya Encarnada:
1
Vendéggyőzelem
Atletic Club D Escaldes:
5
Penya Encarnada:
0
