Az intézmény a hatóságokkal együttműködve folyamatosan nyomon követi a helyzetet.
Pataky Attila szűkszavúan csak annyit mondott, nagyon nincs jól.
A legendás rockzenekar több tagja is lebetegedett a Blikk információi szerint: Pataky Attila kórházban van, Kicska László karanténba került, valamint Gömöry Zsolt sincs túl jól. Úgy tudják, koronavírus üthette fel a fejét a bandában.
Nagyon nem vagyok jól
- válaszolta a lap megkeresésére szűkszavúan Pataky. Gömöry Zsolt, az együttes billentyűs zeneszerzője is nagyon ramatyul van elmondása szerint, de még nem biztos, hogy a koronavírust kapta el. A teszt eredményére még nincs meg.
Címlapfotó: MTI/Mohai Balázs
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
18:15
NAPTÁR
Tovább
2026. június 24. szerda
Iván
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 24. 19:00

Pénzcentrum | 2026. június 24. 18:02

Agrárszektor | 2026. június 24. 18:31




