A modern komplexum péntektől fogadja a vendégeket, a nyitóhétvégén pedig zenés programokkal és különleges élményelemekkel várják a látogatókat.
Javítási munkálatok miatt forgalomkorlátozásra számíthatnak a közlekedők kedden és szerdán az M0-s autóútnak az M2-es autóút és Dunakeszi dél csomópontja közötti szakaszán - tájékoztatta a Magyar Közút Nonprofit Zrt. hétfőn. A közlemény szerint a csúcsidőszakon kívül végzett munkálatok idején - várhatóan 9 és 16 óra között - a jelzett szakaszon sávzárásra számíthatnak a közlekedők, amelyre a társaság előjelző táblákon hívja fel a figyelmet.
Kedden az M0-s autóút Megyeri híd felé vezető oldalán két sávot zárnak le a forgalom elől, a beavatkozás ideje alatt egy sáv lesz járható - közölték. Szerdán az M4-es autóút felé vezető oldalon szintén két sávot zárnak le a forgalom elől, a munkálatok ideje alatt itt is egy sáv lesz biztosított. A korlátozások az autóútra történő fel- és lehajtási lehetőségeket nem érintik, a munkaterület térségében sebességkorlátozásra kell számítani - tették hozzá.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. a közlekedőknek azt ajánlja, hogy még indulás előtt tájékozódjanak az aktuális forgalmi helyzetről a Útinform szolgálatánál, a www.utinform.hu oldalon, de érdemes navigációs, közösségi autós alkalmazást is használniuk, hogy az optimális útvonalukat megtervezhessék - áll a közleményben.
Brutális teszt: így változik az autód kemencévé fél óra alatt a kánikulában, csak így lehet kivédeni
A nyári hőségben parkoló autók utastere percek alatt veszélyesen felmelegedhet, az ADAC mérései szerint pedig akár a 60 fokot is megközelítheti a belső hőmérséklet.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







