Nowy Sacz, Poland - March 20, 2019: Exterior view of the Lidl Store. Lidl is a large German global discount supermarket chain based in Neckarsulm.

Jó ideje vártak erre a magyar vásárlók: már csak pár napig lehet lecsapni a Lidl sláger termékére

2023. október 9. 16:29

A szabadidőcipő csak pár napig lesz elérhető a Lidl kínálatában.

Hosszú idő után újra kapható a Lidl slágerterméke, a saját márkás szabadidőcipő. A terméket ráadásul most komoly engedménnyel lehet megvásárolni: a korábbi 5999 forint helyett ugyanis csak 3999 forintba kerül – szúrta ki a Pénzcentrum a Lidl oldalán. A termék eredeti ára amúgy az utolsó értékesítési időszakában, 2023. 05. 25. és 2023. 07. 05. között volt érvényben. 

Fontos megjegyezni, hogy aki szeretne lecsapni az ajánlatra, annak sietnie kell, a cipők ugyanis csak pár napig lesznek elérhetők a kínálatában.

Címlapkép: Getty Images
NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. február 23. hétfő
Alfréd
9. hét
Ajánlatunk
KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Jön a RETAIL DAY 2026!
A magyar kiskereskedelmi-szektor kilátásai: Túlélés után jöhet a teljes irányváltás?
Most nem