3 °C Budapest

Elásták a Tesco-táskát: tízmillió forint értékű kokaint rejtett

2009. július 20. 10:02

3 év börtönbüntetést kapott az a 22 éves drogdíler, aki barátja kertjében ásott el 30 ezer font értékű kokaint az angliai Plymouth városában. A bűnözők Tesco-szatyrokba rejtették az értékes szajrét.

Az eset az angliai Plymouth városában történt: a drogdíler egy barátja kertjében rejtette el a rendkívül értékes, 30 ezer fontba (9,5 millió forint) kerülő kokaint. A nyomozókat egy drogkereső kutya vezette a rejtekhelyhez.

A rendőröket az egyik szomszéd is segítette, aki elmondta, hogy többször is látta a gyanúsítottat barátja kertjében. Az állítólagos barátot bűnsegédlettel gyanúsítják: a kokainfüggő férfi szerezte be a helyi Tesco-áruházban a nejlonszatyrokat, és a kábítószer elrejtésében is közreműködött.

Az elsőszámú gyanúsítottat 3 éves börtönbüntetésre ítélték, melyből már 146 napot előzetesben letöltött.

Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2025. december 11. csütörtök
Árpád
50. hét
December 11.
Nemzetközi hegynap
Ajánlatunk
EZT OLVASTAD MÁR?
Pénzcentrum  |  2025. december 11. 21:17