Nem árt, ha vigyázol az Apple által 2006. szeptember 12-e után gyártott videó iPodokkal, mert azokat a gyártás folyamán egy ehhez használt gép RavMonE.exe vírussal fertőzte meg. Bár jelenleg a cég kevesebb, mint 25 esetben kapott visszajelzést a fertőződés megtörténtéről.
Nem árt, ha vigyázol az Apple által 2006. szeptember 12-e után gyártott videó iPodokkal, mert azokat a gyártás folyamán egy ehhez használt gép RavMonE.exe vírussal fertőzte meg. Bár jelenleg a cég kevesebb, mint 25 esetben kapott visszajelzést a fertőződés megtörténtéről.
Az Apple állítása szerint biztos, hogy a Windows vírussal csupán néhány iPod fertőződött meg, a Nanok és a számítógépek nem érintettek az ügyben. A vállalat hivatalos közleményében bocsánatot kért az okozott kellemetlenségekért.
Emellett a vállalatóriás a Windows-t is vádolja azzal, hogy nem folytat kellőképpen hatékony küzdelmet, és még inkább hibásnak tartja önmagát mivel nem sikerült időben kiszűrniük a gépezetbe került hibát.
A RayMonE vírus egyébként nem okoz semmilyen súlyos kárt vagy adatvesztést, egy trójaiként működik, vagyis másoknak is belátást enged a számítógépbe. A fertőzött számítógépet már kiszűrték és gondolkodtak róla, hogy ne gyárthasson több fertőzött iPodot.
Ezek a márkák uralják a divatipart 2026-ban: te kibírod fizetni, hány ilyen ruha lóg a gardróbódban?
Miért ragaszkodunk bizonyos márkákhoz? A minőség, a stílus, a megszokás vagy egyszerűen az érzelmi kötődés miatt? Mutatjuk!
Óriási bírságot kaphatnak a népszerű boltláncok: keményen lecsapna a kormány az online értékesítésre
A brit kormány az online alkoholértékesítés szigorítását mérlegeli, miután komoly aggályok merültek fel a legnagyobb szupermarketláncok internetes értékesítési gyakorlata miatt.
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







