Ingyen ebéd a Tesco-ban!

Pénzcentrum
2006. május 3. 05:30

A rekord eredményt ingyen ebéddel jutalmazták a keménykezű Tesco-vezérek Nagy-Britanniában, a vállalat sikeréhez nagyban hozzájáruló alkalmazottak azonban megalázva érzik magukat, amiért egy 1.4 fontos ebéddel "fizették ki őket".



A dolgozók szerint egyértelmű inzultus történt, hiszen többségük éjszakai műszakot is vállal a cég sikeréért, ezért cserébe pedig többet reméltek. Egyikük brit lapoknak elmondta, amikor belépett az étkezőbe és mondták neki, hogy a mai ebéd ingyenes a jó teljesítményért cserébe, azt hitte, ez csak valami tréfa lehet.

Az elmúlt évben 2 milliárd font feletti eredményt elérő cég szóvivője azonban kiemelte, szó sincs arról, hogy alkalmazottaiknak egy ebéddel köszönnék meg erőfeszítéseiket, ez ugyanis nem bónusz, csak egy kis ráadás...
NAPTÁR
Tovább
2026. június 24. szerda
Iván
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?
Agrárszektor  |  2026. június 24. 20:28