Hiába ismert a veszély, a vezetés közbeni mobiltelefon-használat továbbra is tömeges jelenség Európa-szerte.
Óriási versenyt mutatott be két távolsági busz Győr-Moson-Sopron megyében, valaki ráadásul a buszból rögzítette is az egészet - írja a Zoom.
A lap egy Győr-Moson-Sopron megyei buszralliról közölt videót, amin látható, hogy az egyik sofőr a kezében tartott mobiltelefonnal próbál megelőzni egy másikat. A felvétel végén ráadásul még feljelentéssel is megfenegyeti azt a buszsofőrt, aki nem engedte megelőzni a buszát. Érdemes megnézni a teljes felvételt:
Borítókép: Zoom.hu / Youtube
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2026. június 22. hétfő
Paulina
26. hét
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2026. június 22. 19:00

Pénzcentrum | 2026. június 22. 18:05

Agrárszektor | 2026. június 22. 20:31




