Bodrogi Gyula, a Nemzet Színésze decemberi balesete után is aktív maradt a színpadon.

Egy cipőreklámot forgat a tengerentúlon az énekesnő, akinek logisztikáznia is kell, hogy megoldható legyen ez.
Reklámfilmet készül forgatni az Egyesült Államokban Csobot Adél énekesnő és műsorvezető - erről ír a Marie Claire. A kétgyermekes édesanya azt mondta: azért is izgatott az út és a munka miatt, mert soha korábban nem járt még Amerikában.
Adél elmondta, hogy a Skechers cipőmárkának forgatnak reklámot, és a stáb is külföldi lesz. Mindenesetre igényel némi szervezést mindezt megoldani.
Nagyon izgatott vagyok, hogy kint, egy amerikai stábbal dolgozhatok, de elég rugalmasnak tartom magam ahhoz, hogy minden gördülékenyen menjen majd
- mondta a feladatról Csobot Adél. Az énekesnőről legutóbb akkor írtunk, mikor bemutatták vidéki életüket: ezt a cikket itt olvashatod el újra.
JÓL JÖNNE 3,3 MILLIÓ FORINT?
Amennyiben 3 300 000 forintot igényelnél 5 éves futamidőre, akkor a törlesztőrészletek szerinti rangsor alapján az egyik legjobb konstrukciót havi 70 324 forintos törlesztővel a CIB Bank nyújtja (THM 10,61%), de nem sokkal marad el ettől az UniCredit Bank 71 484 forintos törlesztőt (THM 11,39%) ígérő ajánlata sem. További bankok ajánlataiért, illetve a konstrukciók pontos részleteiért (THM, törlesztőrészlet, visszafizetendő összeg, stb.) keresd fel a Pénzcentrum megújult személyi kölcsön kalkulátorát. (x)
címlapi kép: Balogh Zoltán - MTI
"Gyakori tévhit, hogy fenntarthatóan élni drága. (...) Pedig a fenntarthatóság sokkal gazdaságosabb" - Hegedűs Kristóf.
Egy fiatal közgazdász házaspár miért dönt úgy, hogy a budapesti életet hátrahagyva a Mátrába költözik, és megment egy 3,2 hektáros, kivágásra ítélt gyümölcsöskertet?
A környezettudatos, fenntartható életmód kialakítása mindannyiunk közös érdeke.
Anita a kislányának keresett használt télikabátot az online piacon, de a hatalmas kínálat ellenére sem találta meg, amit keresett. Így született meg a Ruhacsúszda ötlete.
-
Ezt nézik meg most a magyarok a hitelfelvételkor
Kutatásunkban arra keressük a választ, hogy olvasóink mi alapján választanak hitelt.


