French Ligue 2
(Franciaország)
30. forduló
Félidő: 1-0
2026. április 10. péntek 20:00
Forma
Stade Lavallois MFC
Stade Lavallois MFC-Red Star FC 93 0-0 (0-0)
2026.04.03
2026.04.03
Stade Lavallois MFC-Grenoble 3-2 (0-1)
2026.03.20
2026.03.20
Montpellier HSC-Stade Lavallois MFC 2-0 (0-0)
2026.03.13
2026.03.13
Stade Lavallois MFC-Guingamp 2-2 (1-0)
2026.03.06
2026.03.06
Stade Lavallois MFC-Nancy 1-1 (1-0)
2026.02.27
2026.02.27
AS Saint-Étienne-Stade Lavallois MFC 2-1 (2-1)
2026.02.21
2026.02.21
Stade Lavallois MFC-Annecy 2-2 (1-0)
2026.02.13
2026.02.13
Stade Lavallois MFC-Le Mans 1-1 (0-0)
2026.02.07
2026.02.07
Stade Lavallois MFC-Pau FC 0-1 (0-1)
2026.01.30
2026.01.30
Stade Lavallois MFC-Amiens 0-0 (0-0)
2026.01.23
2026.01.23
Stade DE Reims
Stade DE Reims-Boulogne 0-0 (0-0)
2026.04.04
2026.04.04
Guingamp-Stade DE Reims 0-2 (0-1)
2026.03.21
2026.03.21
Stade DE Reims-Rodez Aveyron 1-2 (1-0)
2026.03.14
2026.03.14
Stade DE Reims-USL Dunkerque 1-1 (1-0)
2026.03.09
2026.03.09
Stade DE Reims-Montpellier HSC 0-0 (0-0)
2026.02.27
2026.02.27
Stade DE Reims-Amiens 0-0 (0-0)
2026.02.21
2026.02.21
Stade DE Reims-Grenoble 0-0 (0-0)
2026.02.14
2026.02.14
Stade DE Reims-Bastia 0-0 (0-0)
2026.02.06
2026.02.06
Clermont-Stade DE Reims 0-1 (0-0)
2026.01.30
2026.01.30
Stade DE Reims-AS Saint-Étienne 1-0 (0-0)
2026.01.24
2026.01.24
Egymás elleni eredmények
2017. április 14.
Stade Lavallois MFC - Stade DE Reims
5-2 (1-2)
2016. november 18.
Stade DE Reims - Stade Lavallois MFC
0-2 (0-1)
2012. március 13.
Stade DE Reims - Stade Lavallois MFC
1-1 (1-0)
2011. szeptember 16.
Stade Lavallois MFC - Stade DE Reims
3-2 (0-1)
2011. május 27.
Stade Lavallois MFC - Stade DE Reims
1-2 (1-2)
2010. augusztus 6.
Stade DE Reims - Stade Lavallois MFC
1-1 (1-0)
2008. július 5.
Stade DE Reims - Stade Lavallois MFC
0-1 (0-0)
2006. április 7.
Stade DE Reims - Stade Lavallois MFC
3-1 (1-0)
2005. november 4.
Stade Lavallois MFC - Stade DE Reims
2-2 (2-1)
2005. január 11.
Stade Lavallois MFC - Stade DE Reims
1-2 (1-1)
2004. augusztus 13.
Stade DE Reims - Stade Lavallois MFC
2-0 (1-0)
Több mérkőzés
Egymás elleni statisztika (12 meccs)
Győzelem
Stade Lavallois MFC:
4 (33.3%)
Stade DE Reims:
5 (41.7%)
Döntetlen:
3 (25%)
Gólok
Stade Lavallois MFC:
18
Stade DE Reims:
21
Gólkülönbség: -3
Hazai győzelem
Stade Lavallois MFC:
2
Stade DE Reims:
3
Vendéggyőzelem
Stade Lavallois MFC:
2
Stade DE Reims:
2
