A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a BUX stagnált szerdán, az index minimális, 0,99 pontos emelkedéssel, 108 571,16 ponton zárt.
Az Európai Tanács szóvivője jelentette be, hogy rendkívüli ülést hívtak össze, miután Orbán Viktor megvétózta Ukrajna uniós támogatását.
Csütörtökön Magyarország jóváhagyása nélkül született döntés arról, hogy megkezdje-e az Európai Unió a csatlakozási tárgyalásokat Ukrajnával. Azonban mind a csatlakozási kérdésben, mind a 2027-ig szánt 50 milliárd eurónyi forrás kérdésében, amit Ukrajnának szánt volna az EU Orbán Viktor fenntartotta a nemleges válaszát.
A fentiek miatt az ET jövő év elejére, egészen pontosan február 1-re rendkívüli ülést hívott össze – számolt be az Index.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
Adatvezérelt energiakereskedelem és AI-transzformáció: ezek az Audax Renewables jövőévi célkitűzései
A Pénzcentrum Pap Gabriellát, az energetikai vállalat ügyvezető igazgatóját kérdezte.
-
4,8 százalékos kamatot biztosít a Gránit Bank új prémium bankszámlája (x)
A napi kamatjóváírás miatt az EBKM 4,92 százalék.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








