Horvátország tárgyalásokat kezdeményez Magyarországgal a Mol–INA vita rendezése érdekében.
Több helyen megálltak a mezőgazdasági munkák, mert a gazdák nehezen jutnak üzemanyaghoz. A Mol szerint a logisztikai problémák elhárítása folyamatos.
Üzemanyagellátási nehézségek miatt az ország több pontján leálltak a mezőgazdasági munkák az ATV híradó riportja szerint. Ugyanis a gazdák többsége továbbra is a magasabb, nagykereskedelmi áron szerzi be a gázolajat.
Máhr András, a Mezőgazdasági Szövetkezők és Termelők Országos Szövetségének (MOSZ) főtitkárhelyettese azt mondta, hogy logisztikai problémák miatt a Mol a megrendelt gázolaj mennyiséget nem tudja leszállítani. Ennek az a konzekvenciája, hogy leállnak a tavaszi munkálatok.
A Mol reagált a gazdák felhívására, mint közölték: a logisztikai problémák elhárítása folyamatos.
-
Európa legnagyobb outdoor és katonai áruháza érkezik Magyarországra (x)
A MILITARY online áruház tovább erősíti európai jelenlétét, és elindította a MILITARY.EU/HU weboldal új, magyar vásárlók számára létrehozott online boltját.
-
Megfizethető, minőségi és friss: ez az ALDI (x)
Az ALDI-ban fontos a vevők elégedettsége, ezért a pénztárcabarát ár, a frissesség és a színvonal garantált!
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








