Két-három éven belül már akár áramszünetekben és egyéb ellátási problémákban is testet ölthet az erőműfejlesztések elmaradása Magyarországon - írja a Napi Gazdaság.
Néhány éven belül ellátási problémákhoz is vezethet, hogy a jelenlegi európai és azon belül is a speciális magyar befektetési környezet gyakorlatilag lehetetlenné teszi az erőműfejlesztéseket.
A kereskedelmi és befektetési piacok nem karvetve járnak, a befektetők "alszanak", a kereskedők pedig rövid távra rendezkedtek be, a következő 2-3 évet ez a külön élés határozza majd meg.
2016. december 31-ig egészen biztosan nem áll üzembe nagy erőmű Magyarországon, ehhez ugyanis már most meghozott beruházási döntésekre lenne szükség.
2026-ban is működik a legális hiteltrükk: 0 önerővel is lakáshoz lehet jutni, de borzasztó veszélyes
A magas lakásárak miatt sok vásárlónak az önerő előteremtése jelenti a legnagyobb akadályt. Erre kínálhat megoldást a pótfedezet bevonása, amellyel akár a teljes vételár is...
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







