A probléma először decemberben került napvilágra, amikor a vállalat önkéntesen visszahívott két terméket.
Harry Potterrel példálózva hívta fel a figyelmet a Magyar Posta vezérigazgató-helyettese arra, hogy elkerülhető a karácsonyi káosz, ha mindenki időben megrendeli a netről az ajándékokat - írja a hvg.hu.
- ezzel jelezte a Magyar Posta vezérigazgató-helyettese azt, hogy a karácsonyi ajándékaikat a neten külföldről megrendelők jobb, ha figyelembe veszik, hogy honnan és mikor rendelnek.
Forrai Péter a NAV képviselőjével, Sepsi Edittel közösen tartott csütörtöki sajtóeseményén arról beszélt, hogy időben kell feladni a rendelést, különben megeshet, hogy a csomag nem lesz ott a karácsonyfa alatt.
A kézbesítés csúcsidőben, húsvétkor és karácsonykor a távol-keleti országokból 6-8 hétig, az uniós tagállamokból 1-2 hétig, míg harmadik országból 2-4 hétig tart. Ha ezt az ügyfelek figyelembe veszik, nem lesz gond a kiszállítással.
- zárta gondolatait Forrai Péter.
Gigateszten 37 márka fej- és fülhallgatói: ezek most a legjobb vételek, ha minőségit akarsz magadnak
37 márka 124 fej- és fülhallgatóját – 91 fülhallgató, 33 fejhallgató – vizsgálta a Tudatos Vásárlók Egyesülete.








