Nem szállított utasokat a szerelvény, a MÁV szerint műszaki hiba okozta az esetet, a vonatforgalom nem állt le.
A 4-es metró Keleti pályaudvari végállomására beléptetőkapukat telepítenek - szúrta ki a napi.hu. Az Innovációs és Technológiai Minisztérium hirdetménye szerint a BKK megbízásából a pro Montel Zrt. telepítheti a kapukat a Keletiben.
Nem sokkal ezelőtt, tavaly novemberben a II. János Pál pápa téri és a Kálvin téri megálló is megkapta az engedélyt a kapuk telepítésére.
A beléptetőkapuk az amúgy sok éves csúszásban levő elektronikus jegyrendszer bevezetéséhez kellenek. A legutóbbi fiaskó után Tarlós István főpolgármester fogadkozott, 2021-re készen lesz a projekt.
NEKED AJÁNLJUK
FRISS HÍREK
Több friss hír
NAPTÁR
Tovább
2025. december 30. kedd
Dávid
1. hét
Ajánlatunk
-
Gesztenye-feldolgozó, pizzéria, repülőgyár, fémipari vállalat - négy cég, négy iparág és azonos kihívások (x)
Az E.ON sikeres hazai kkv-kal közös együttműködésben mutatja be, hogyan tud segíteni egy energiaszolgáltató a cégek versenyképességében.
Utazás legolvasottabb
4
KONFERENCIA
Tovább
EZT OLVASTAD MÁR?

Pénzcentrum | 2025. december 30. 16:00

Pénzcentrum | 2025. december 30. 15:45

Agrárszektor | 2025. december 30. 16:29





