Itt nem jár majd villamos a jövő héten

MTI
2015. november 15. 09:02

Pályafelújítás miatt szombattól egy héten keresztül szünetel a villamosközlekedés a Bartók Béla út egy szakaszán Budapesten.

A Budapesti Közlekedési közleménye szerint a Szent Gellért tér és a Móricz Zsigmond körtér között, valamint a Kosztolányi Dezső téren lesznek felújítási munkák.

A 18-as villamos Újbuda-központ és a Rudas gyógyfürdő között nem jár, a 41-es hétköznap szintén csak Újbuda-központig, hétvégén pedig egyáltalán nem közlekedik. A 19-es, a 47-es, a 48-as és a 49-es villamos ebben az időszakban szintén nem szállít utasokat.

A BKK a 17-es villamospótló, a 86-os busz, illetve a Budafok, Városház térig meghosszabbított útvonalú 61-es villamost ajánlja. Ezzel párhuzamosan a BKK sűríti a 4-es metrót, valamint a 7-es, a 86-os, és a 107-es buszjáratot is.

NEKED AJÁNLJUK
Erről ne maradj le!
NAPTÁR
Tovább
2026. március 5. csütörtök
Adorján, Adrián
10. hét
Ajánlatunk
  • Magyar trappista: a vásárlók és a tejágazat is jól jár vele (x)

    A Sajtszívvel ellátott, hazai trappista megvásárlása kilogrammonként kb. 10 liter magyar tej felvásárlását jelenti a nehéz helyzetben lévő magyar gazdáknak.

KONFERENCIA
Tovább
Agrárium 2026
Tradicionálisan hiánypótló esemény, és hasznos lehet a hazai agrárium minden méretű agrártermelői vállalkozásának
Retail Day 2026
A magyar (kis)kereskedelem jelene és jövője
EZT OLVASTAD MÁR?
Jön a RETAIL DAY 2026!
A magyar kiskereskedelmi-szektor kilátásai: Túlélés után jöhet a teljes irányváltás?
Most nem