A vidéki piac torzulása miatt több értékes desztináció gyakorlatilag láthatatlan maradt a hazai utazók számára
Ismét felkapottá vált a Zimmer frei a Balatonon. A házi vendéglátás egyik nagy előnye a szállodákkal szemben, hogy akár rövid időre is önálló házba vagy villába költözhetnek a turisták - írja a Napi Gazdaság.
Két évtized után újra dübörög a Balatonon a Zimmer frei szolgáltatás, amiben az is szerepet játszik, hogy viszonylag olcsón lehet bérelni. A házi vendéglátás iránt a kereslet már tavaly kezdett élénkülni, szinte csak ebben a szegmensben lehet az utcáról beesve egy éjszakára szállást találni. Egyre több az új építésű, saját stranddal, úszómedencével rendelkező kiadó villa is. Ráadásul ezeknek is a belföldi fizetésekhez igazodik az ára.
Az újra felfutó Zimmer frei miatt ismét sokan gondolkoznak házuk bővítésében, ami építőipari fellendülést hozhat a térségben. Ráadásul sok tulajdonos egyre több plusz szolgáltatást kínál a szoba mellé: vízibiciklit, csónakot, horgászhelyeket.
-
Európa legnagyobb outdoor és katonai áruháza érkezik Magyarországra (x)
A MILITARY online áruház tovább erősíti európai jelenlétét, és elindította a MILITARY.EU/HU weboldal új, magyar vásárlók számára létrehozott online boltját.
-
Megfizethető, minőségi és friss: ez az ALDI (x)
Az ALDI-ban fontos a vevők elégedettsége, ezért a pénztárcabarát ár, a frissesség és a színvonal garantált!
AI in Energy 2026
AgroFood 2026
Portfolio Investment Day 2026
Hitelezés 2026
Women's Money & Mindset Day 2026








