Diplomáciai csatornákon keresztül már jelezte Magyarországnak a Roszatom, hogy kész részt venni a Paks II. atomerőmű-projekt átvilágításában.
Ki gondolta volna, hogy egy naperőmű is lehet cuki? Pedig ezt bizonyítjamost be egy épülő energiatermelő a kínai Datong városában. Képeken mutatjuk az erőmű szupercuki pandáit.
Egyre több naperőmű épül világszerte, nem csoda, hogy már olyan is van, aki az energiatermelést is izgalmasabbá teszi - írja az Inhabitat. Kínában egy most épülő naperőmű paneljei panda formáját adják ki, így téve teljesen egyedivé azt.

Az erőmű neve is utal egyébként a veszélyeztetett állatfajra, amelynek megmaradásához jelentősen hozzájárulhat a zöld energiára való áttérés.

Nem ez lesz az első ilyen erőmű, a az első, Datong melletti napelemparokot további öt hasonló követheti.
-
Az egészségbiztosítással megelőzhetjük a bajt és megőrizhetjük az egészségünket (x)
A megfelelő egészségbiztosítás nemcsak anyagi védelmet nyújthat, hanem az egészségügyi ellátások megszervezésében és finanszírozásában is segítséget adhat.







