A tervezet szerint egy minimális alapmennyiség ingyenes lenne, az e feletti fogyasztásért pedig sávosan növekvő díjat kellene fizetni.
Megjelent a Magyar Közlönyben a hivatalos kormányrendelet, ami szerint több mint 50 százalékos rezsicsökkentést vezet be a kormány május 1-től.
Megjelent a kormányrendelet, ami szerint bizonyos fogyasztók május 1-jétől akár 50 százalékos kedvezményt is kaphatnak a rezsire. A kormányrendelet 4. paragrafusának kiegészítése szerint, a bizonyos felhasználók által fizetendő villamos energia egységára a szolgáltatási jogviszony létrejöttének időpontjában alkalmazott áramdíjhoz képest 59 százalékkal csökken, illetve a kialakult ár a szolgáltatási jogviszony részévé válik.
Ugyanennek a rendeletnek a 9. paragrafusa is kiegészítésre került, eszerint a felhasználók által fizetendő földgáz egységára a szolgáltatási jogviszony létrejöttének időpontjában alkalmazott gázdíjhoz képest 52 százalékkal csökken. A második kiegészítés szerint pedig – ahogyan már az előző esetben is – ez a szolgáltatási jogviszony részévé fog válni.
A módosítások 2023. május 1-jén lápnak majd életbe.
2026-ban is működik a legális hiteltrükk: 0 önerővel is lakáshoz lehet jutni, de borzasztó veszélyes
A magas lakásárak miatt sok vásárlónak az önerő előteremtése jelenti a legnagyobb akadályt. Erre kínálhat megoldást a pótfedezet bevonása, amellyel akár a teljes vételár is...
-
A szépségápolásra a gazdasági nehézségek ellenére sem sajnálják a pénzt a magyarok + Videó
Miközben sok kiskereskedelmi vállalat a fogyasztás lassulásával küzd, a szépségipar továbbra is szárnyal Magyarországon.







