Az ünnepi időszakban még inkább megnő az online vásárlások száma, ezzel együtt a csalók aktivitása is.
Több mint 13 ezer felhasználó adatait lopta el és tette közzé az Anonymous - írja az Origo.
Több mint 13 ezer felhasználó adatait lopta el és tette közzé az Anonymus. Az Amazon, a Playstation, az Xbox, a Hulu Plus, a Walmart és más online platformokon regisztrált felhasználók is érintettek: a hackerek felhasználóneveket, jelszavakat, sőt bankkártya-adatokat szereztek meg biztonsági kóddal és lejárati dátummal együtt.
Az online áruházak, játék és video platformok mellett pornóoldalakat is levadásztak, az érintett cégek teljes listáját a Daily Dot szedte össze. Azt még nem tudni, pontosan milyen módszerrel jutottak a hackerek a személyes adatokhoz, biztonsági szakértők mindenesetre azt ajánlják, hogy akinek van profilja az említett platformokon, azt változtassa meg, és figyelje a kártyamozgásokat is.
-
Állatorvosi rendelőből skálázható kkv – így épült fel a Petlegio tőkevonzó modellje
Nándorfi Zoltánt, a Petlegio vezetőjét és Bánfi Zoltánt, az MKIK Tőkealap-kezelő vezérigazgatóját kérdeztük.
-
Másokért tenni? A Lidl-nél igazán megéri!
A diszkontlánc ünnepi összefogásra hívja vásárlóit, hogy három partnerszervezetével összefogva támogassa a hátrányos helyzetű gyermekek karácsonyát.
-
4,8 százalékos kamatot biztosít a Gránit Bank új prémium bankszámlája (x)
A napi kamatjóváírás miatt az EBKM 4,92 százalék.
-
3,5%-os kamatozású hitellel segíti a tudatos otthontervezést a Fundamenta megújult lakásszámlája (THM: 5,04–5,31%) (x)
Frissítette egyik legnépszerűbb termékét, az Otthontervező Lakásszámlát a Fundamenta, azzal a céllal, hogy még inkább megkönnyítse ügyfelei számára lakáscéljaik elérését.
-
A stílus maga az ember - már karkötővel és gyűrűvel is fizethetnek a Gránit Bank ügyfelei (x)
A Gránit Bank most azon ügyfeleinek, akiknek az ajánlására két további ügyfél számlát nyit a banknál december 19-ig, díjmentesen biztosít digitális fizetésre alkalmas karkötőt.








